Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

.

kami

Öne çıkan mesajlar

Ulan yok eğlencelik bir şey. İnsan gibi birşey sorduk yaşa takıldılar bok oldu gitti konu. Şu forumdaki herhangi bir konudan da daha enterasan bir şey değildi. Uzak mesafe ilişkileriyle ilgili birşey sordum yürür mü yürümez mi diye.

Trollükse eğlendiniz bitti 4-5 gün önce, cıvkını çıkarmayın bir zahmet trollerle uğraşmayım diye sildim mesajı zaten. Malum sürü psikolojisi ülkemizin genel sorunu, biri pırtlasa diğerleri illa zıçmaya çalışır. İlk mesaja biri insan gibi cevap verse gerisi de normal gelirdi.

En fazla 3 yaş büyük diye atarlanmaya çalışan, 91li adama liseli diyene de ezik derim geçerim umrumda bile olmaz. İlla sinirlendireceksiniz.

Kişisel bölümüyle ilgili kural konusu açmışlar, topiğe bak istisnasız tüm kuralları çiğneyip içine ettiler topiğin. Biri gelip garbage atsa güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Seenn para babası, milyarderrr trasty ve diğerleri sen mi zenginsin, gözümde puuul kadar değerin yok. Ama kime söylüyorum, sevgiyi bilmeyen adamlara sevgiyi anlatmaya çalışıyorum. Dokunma bu çoçuklara, dokunma Kamiye! yoksa ben hayatında bir karıncayı bile incitmemiş Tatar Ramazan kırarım o klavyeni ve arkama dönüp bakmam bile!
Sosyal ağlarda paylaş

kami said:

Ulan yok eğlencelik bir şey. İnsan gibi birşey sorduk yaşa takıldılar bok oldu gitti konu. Şu forumdaki herhangi bir konudan da daha enterasan bir şey değildi. Uzak mesafe ilişkileriyle ilgili birşey sordum yürür mü yürümez mi diye.

Trollükse eğlendiniz bitti 4-5 gün önce, cıvkını çıkarmayın bir zahmet trollerle uğraşmayım diye sildim mesajı zaten. Malum sürü psikolojisi ülkemizin genel sorunu, biri pırtlasa diğerleri illa zıçmaya çalışır. İlk mesaja biri insan gibi cevap verse gerisi de normal gelirdi.

En fazla 3 yaş büyük diye atarlanmaya çalışan, 91li adama liseli diyene de ezik derim geçerim umrumda bile olmaz. İlla sinirlendireceksiniz.

Kişisel bölümüyle ilgili kural konusu açmışlar, topiğe bak istisnasız tüm kuralları çiğneyip içine ettiler topiğin. Biri gelip garbage atsa güzel olacak.

Abi burda suç sende.

O mesajı ya hiç yazmayacaktın ya da editlemeyecektin aynen kalacaktı.

Ama sen ne yapmışsın gitmişsin başlığına kadar editlemişsin? Böyle şeyler paticik'te görülmeyen/yapılmayan hareketler olduğu için daha fazla dikkat çekiyorsun.

"İnternette anonim olduğum halde kendime güvenim yok tanımadığım adamların yorumlarından bile çekiniyorum" mesajı verirsen üstüne daha da binerler. Olumsuz yorumları ne kadar ciddiye alırsan o kadar ezilirsin.

Kaynak:
INT101
Chapter IV: Forums
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...