Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus stream

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

T-T maçı güzeldi. Rakip çok saçma bi atak yaparak tanklarını heba etti fakat içeri giren m+m, spartacus'un konsantrasyonunu bozdu baya bi. Bu ataktan sonra Spartacus iyi bi atak yapamadı: halbuki önünde 1-2 tank vardı sadece. Siege mode alarak çok vakit kaybetti gerekli hasarı veremedi ve 3. exp alabilirdi, çok geç çıktı 3.expe... Güzel oyundu wp
Sosyal ağlarda paylaş

IntoTheRain said:

Bursat said:

AHH AHH pc deki sorundan dolayı izleyemedim hala uğraşıyorum formattan sonra kayıtlara bakacağım. Eminim güzel bilgiler vermişsindir. Ellerine sağlık

ASUS TouchPAD/Laptop karışımı o harika cihazında izleseydin kanka.

hee transformer mı?
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

yildirimokur said:

Seste problem mi var ses alamıyorum diye sordum defalarca.. yanıt gelmedi.. Adam ignoreladı.. püüüü !! iyice soğudum ortamdan
İki kere sordum ikisinde de başka kişilerden sorun olmadığı yönünde mesaj geldi, ben de trollüyorsun sandım kusura bakma.

Sen kusra bakma. Ben 3000 kadar 4-4 oyun attım bana noob diyen, küfreden 100'lerce kişi oldu ignorlamadım. Bi seste sorun mu var sorusuna karşı ignorelamak ... wp
Sosyal ağlarda paylaş

Spartakus hakli ama Yildirim, sen onun anlatmak istedigi troll girisimlerini yeterince iyi bilmiyosun heralde.

Adam zaten sevabina yayin yapiyo laf anlatirken yeniliyor vs, heralde senin sandigin gibi bir sey yapcak biri degildir bunlari yapan biri.

Sc'yle de en ufak alakam yok ama sikintidan tum topigi okudum cevap yazim bari dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis said:

dostum build orderlerini ya degistirmen yada amacını iyi anlaman lazım
bide terran economisini iyi anlaman lazım ne zaman exp ne zaman extra bina atman gerektigi falan

bide combata girerken ve combatda buldun ilk fırsatta unite basmaya devam etmen lazım allin yapmıosan

tabi konusarak oynadıgın içinmi bu sıkıntılar oldu yoksa hepmi vardı onu sen daha iyi bilirsin

Emek sahibi kişi oyunu öğrenmeye çalışan birçok insana faydalı bir iş yapıyor, nasıl bir kalite varsa adamda birde bu kalitesizliğede zerre bulaşmadan lafı koyuyor.

Memphis arkadaşım dünyanın en iyi oyuncusu ol istersen ama spartacus olsun sleep olsun emek harcayan bırseyler yapan bu tarrz insanların yanında bizim gibi bu işle yeni yeni ilgilenen heveslenen kişilerin gözünde KOCAMAN bir HİÇ ve saygısız bir insansın, şimdi ye kadar forumlarda yazdıgın iğneleyici, kötüleyerek eleştiren, ego sahibi, zayıf karakter göstergesi yazıların yazdıkların kişilerle arandaki bizim bilmediğimiz aşırı samimiyetten geliyordur herhalde diye görüldü okundu belki ama anlaşılan oki sallanmamanın sebebi bu değil aşağılar, kendini yüksek tutarlı atarlı seviyene inmiyormuş adamlar.

Bunları yazmadaki sebepde bilsinlerki bu tarz işler yapan bu insanları seviyoruz arkadaşlarımızla izliyoruz beğenip saygı duyuyoruz. Adını dahi oyunda hiç görmedikleri insanlar faydalanıyor, boyle guzel şeylere hala langır lungur yapan amacını asan elestrıler getıren bir rahatsızada şurdan 2 kelam etme görevide şimdi bende olsun.

High master gibi bi seviyede bir yandan yayın yapıp bir yandan neyi nerde niçin yaptığını anlatarak bizim için oynayan arkadaşlarımıza çok teşekkürler, her zaman devamını bekliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...