Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spartacus stream

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

Sleeep'ten neyim eksik diyerek stream işine ben de girdim :P Ladder'da oynadığım maçları streamlemeyi planlıyorum. İzleyici sayısı çift hanelere ulaşırsa yorum yapacağım, master altı oyunculara -özellikle de Terran'lara- yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bugün NASL finalleri başlayana kadar test yayını yapacağım:
http://www.own3d.tv/live/173279/Spartacus
Sosyal ağlarda paylaş

uğursuz geliyorum herhalde ben streamci biraderlere. silipten sonra spartacus'te benim izlediğim maçlarında galibiyet alamadı hehe

spartacus iyiymiş ama. oyunu güzel okuyor, oyun bilgisi baya yüksek. mekanikler biraz fıs ama gördüğüm kadarıyla gm'e siliple birlikte en yakın oyuncumuz.

bir tane de sağlam zerg bulursak stream ve yorum için güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum build orderlerini ya degistirmen yada amacını iyi anlaman lazım
bide terran economisini iyi anlaman lazım ne zaman exp ne zaman extra bina atman gerektigi falan

bide combata girerken ve combatda buldun ilk fırsatta unite basmaya devam etmen lazım allin yapmıosan

tabi konusarak oynadıgın içinmi bu sıkıntılar oldu yoksa hepmi vardı onu sen daha iyi bilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

uğursuz geliyorum herhalde ben streamci biraderlere. silipten sonra spartacus'te benim izlediğim maçlarında galibiyet alamadı hehe

spartacus iyiymiş ama. oyunu güzel okuyor, oyun bilgisi baya yüksek. mekanikler biraz fıs ama gördüğüm kadarıyla gm'e siliple birlikte en yakın oyuncumuz.

bir tane de sağlam zerg bulursak stream ve yorum için güzel olur.

Birkaç gündür deniyorum bende stream zerg olarak ama daha tam oturtamadım bilgisayarım o kadar iyi olmadığından eğer stabilite sorunlarını aşarsam ben de yazarım stream'i buraya yalnız oyunu okumam o kadar iyi değil mekaniklerle götürmeye çalışıyorum ne kadar sağlam dersin bilmem :D şimdi bir overclock deneyeceğim eğer sonuçları iyi çıkarsa konuyu açıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

bence mentalite olarak doğru yapıyor çoğu şeyi ama macro'da büyük sıkıntı var. baraka basmıyo, olan barakadan ünite basmıyo, supply depot unutuyo, bazen fazla mule kullanıp scan tutmuyo (gerekme ihtimali varken) falan. ben mesela konuşurken hayatta oynayamam (zaten seviyem low plat, parmaklar beynin düşündüğü her şeyi yapmaya yetmiyo, konuşunca bi de iyice sıçıyom).

ama oyun okuma, ne zaman exp alma, ne zaman hangi stratejiyi uygulama vs konusunda bence sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...