Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Talent Calculator ve Databaseler

Sannin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Merhaba,

Belki bazı arkadaşlarımız sınıflar,ırklar,görevler ve yetenek ağaçlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve meraklarını gidermek istiyorlardır.

Aşağıda paylaştığım sitelerde bu merakınızı giderebilir ve yetenek ağacı hesaplamalarını yapabilirsiniz.

Torhead: torhead.com

Darthhater : db.darthhater.com
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya ben asıl en iyi dps'i hangisi yapar onu merak ediyorum.

2 gündür talent agaçlarını bayağı kurcaladım, halen temiz bir fikir edinemedim.

Yine de BH Mercenary oynayacağım, ama merak ediyorum asdf

BH oynıcam diyon abi,sırtındaki koca nükleer füzenin tanklık yapcağını düşünmüyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

dps guardianlar baya up gibi gözüküyo şuan oynadım 1 tane 20 ye kadarda beğenmedim ilerki levellarda düzelir belki

geçen pvp de guardianla kapıstım tank spec herif başkasına dalıyo ben ona yok ölmedi herif sonra sıkılıp gittim :)
yani tankıda bi o kadar imba

Tank spec olan kişiye dalıp öldürememek bir bakıma normalde,o tank karşısındakini kesebiliyormu acaba? Eğer hem karşısındakini kesip hemde 2 kişi onu kesemiyorsa anormallik orada diye düşünüyorum.Sonuçta kesilmesi zor olan classın dpsinin düşük olması gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Sannin said:

DarKRideR said:

ya ben asıl en iyi dps'i hangisi yapar onu merak ediyorum.

2 gündür talent agaçlarını bayağı kurcaladım, halen temiz bir fikir edinemedim.

Yine de BH Mercenary oynayacağım, ama merak ediyorum asdf

BH oynıcam diyon abi,sırtındaki koca nükleer füzenin tanklık yapcağını düşünmüyorum =)

tanklık yapabiliyorsun bh ile de asdf

mercenary ile dps-heal giderken, powertech ile de tanklık imkanın var asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Neferian said:

Asgard said:

dps guardianlar baya up gibi gözüküyo şuan oynadım 1 tane 20 ye kadarda beğenmedim ilerki levellarda düzelir belki

geçen pvp de guardianla kapıstım tank spec herif başkasına dalıyo ben ona yok ölmedi herif sonra sıkılıp gittim :)
yani tankıda bi o kadar imba

Tank spec olan kişiye dalıp öldürememek bir bakıma normalde,o tank karşısındakini kesebiliyormu acaba? Eğer hem karşısındakini kesip hemde 2 kişi onu kesemiyorsa anormallik orada diye düşünüyorum.Sonuçta kesilmesi zor olan classın dpsinin düşük olması gerekli.

haklısın tabi öyle olması lazım.tank speci adam kesemiyo ama dps specide kesemiyor.Ama tankların dps specler sağlam bufflancak diye duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

tank spec'i de hazır.

tabi şöyle level 30'lara falan gelmeden kesin karar vermek zor olur.

tabiki ben öle sabahki yaptıgım pvp den alıntı yaptım:).Büyük ihtimalle düzelir ilerde.sentinelde pvp de iyi deil diyolar ama pve de en iyi dps miş.dün streamden japon bi herif konusuyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...