Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Yav yeminlen Nestea allah falan değil ya slush çok güzel başladı sağlam bir 1-1 roach timing'le almak yerine neden spire'a gitti anlamadım zaten öndesin yani roach git haritayı al vs birde upgrade'i neden o kadar geciktirdi kesinlikle alabileceği bir oyunu verdi resmen. Üzüldüm Slush'a.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer de baska sekilde yenerdi nestea yine allah derdik ahahaha.abi adam dün idra maçlarında da nerelerden ne maçlar çeviriyo yanı 1 tane upgrade veya verdigi baska bi karar inanilmaz bi yetenek herifteki.aynen fazla sogukkanlı xunn un dedigi gibi.ben 50 kere panikleyip gg demistim o mutaları gorunce daha spire ı bitmeden nestea nin
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bence bw proları falan switch etsin şu andaki bütün zerg'leri silerler yani bu kadar kötü oynamaları 8-10 saat oynadıkları oyunu saçma Nestea'nin mekanikleri mükemmel de değil sadece decision making'le alıyor yoksa dün Idra'da bugün de Slush'da gördük adamın bazen harass'lere multitasking'i yetmiyor. Yani 20 drone kaybedip aynı drone'da olmak tamam komik de yani dün Idra'nın decision making'i tech'te daha iyi olsaydı rahat alırdı seriyi bence. Dün base'inde 200 enerji queen'i vardı yani dünyanın en iyi Zerg'ü böyle olmamalı bence. Belki de Zerg'ler daha kötüdür yani bir Bomber vs Mvp'nin TvT'sine bakın adamlar hata yapmıyor neredeyse çok daha üst düzey görüyorum ben Terran'ların seviyesini Zerg'lere göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...