Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemeksepeti kuryesine..

Novichok

Öne çıkan mesajlar

fast food restoranının eve paket getiren elemanının bahşiş istemesi kadar büyük bi dingillik yok. siz de bunu yapan lavuklara bahşiş vererek alışkanlık edinmelerini sağlamayın.

servis mi açmış masa mı silmiş bir şey mi ikram etmiş muhabbet mi etmiş benimle ki bahşişi hakediyor? alt tarafı yemeği torbaya koyup getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her siparişte 1, 1-5 tl bahşiş bırakırsanız ve elemanla az diyalog kurarsanız adam siparişi takip eder hale geliyor lol.

adamın hakedip haketmemesi umrumda değil, 9-15 dakikada geliyor mc siparişlerim. ŞİŞMAN BASTI SİPARİŞİ diyip koşuyo kapıyo eleman orada zannımca. hep turlarda ilk benimkini getiriyor, sıcak oluyor falan.

öyle diyalog kuramayacaksanız bonkörlüğünüze kalmış. adamla çok papaz olup balgamlı pizza yemeyin yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Parayı ineğin götüne elimi sokarak kazanıyorum.Hiç bi işletme sahibi de çok güzel soktun diyip gelip bahşiş vermiyor. Direk Veteriner Hekimler Odası'nın belirlediği fiyattan fatura kesiyorum.Nakit para da alamıyoruz çiftçinin durumu belli.

Parayı o şartlarda kazanınca hiç bahşiş veresi gelmiyor insanın.
Birde hali vakti yerinde dilenen adam görünce yolda döverek kovalayasım geliyor filan. FFS!!!
Sosyal ağlarda paylaş

interperez said:

Parayı ineğin götüne elimi sokarak kazanıyorum.Hiç bi işletme sahibi de çok güzel soktun diyip gelip bahşiş vermiyor. Direk Veteriner Hekimler Odası'nın belirlediği fiyattan fatura kesiyorum.Nakit para da alamıyoruz çiftçinin durumu belli.

Parayı o şartlarda kazanınca hiç bahşiş veresi gelmiyor insanın.
Birde hali vakti yerinde dilenen adam görünce yolda döverek kovalayasım geliyor filan. FFS!!!

abi bunu ilk başlarda yaparken kusan olmuyor mu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

bahşiş nedir ya. bakkala bahşiş bırakıyo musunuz? marketteki kasiyere bahşiş bırakıyo musunuz? bahşiş niye sadece birisi sana bişey getiriyorsa oluyor? ya hepsinde olsun ya da hiç olmasın lan. çok ulvi bi görev yerine getiriyormuş gibi bahşiş veriyoruz bi de.

şimdi sen öyle diyosun ama bende kendim garsonum 5 çocuk geçindiriyorum bahşişler olmasa biri ölür bide böyle düşün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...