Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ut Kapışak :) (Sam abiye msg atar)

Sorj

Öne çıkan mesajlar

yaw bi gün toplanıp Ut oynayalım normal ut sem abi açsın bi server ;) boş bi zamanında sam abi duum 7 yi bi bitirse! bitiremedi gitti :( üzdü beni : Ut kapışcaktık ne zaman kısmet olmadı bari tek sem abiyle kapışmak istemiyorum varsa aimine güvenen Ut ci gelsin bakalım :)pis dodge yaparım

sam abi bari bunla ilgilen :)[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie
Sosyal ağlarda paylaş

ahah erutan kusura bakma, doom 3'e bile vakit ayıramadım kaç gündür, benim arkadaşlar filan geldi malum tatil zamanı. bir de abim gelecek pazartesi, makineye el koyacak hepten.. :horace:

arkadaşlar en son ut yaması olan 436'yı fileplanet'tan filan bulabilirsiniz. şahsen bizim reinstall etmemiz yerine sizin install etmeniz daha mantıklı geldi bana.. ;)

ut2004 filan da oynarız ama şu ara ona fırsatım olmayacak, yarın şöyle normal ut oynayalım da erutan hevesini alsın.. :)

bonkıraşır redeemer uzaktan hoş ama yakından güzel gözükmüyor hele hele burnunun ucunda patlarken, sen pek keyif almazsın bence.. :lol:[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

sem sanki hayatımızda ut oynamadık..

cd yok olsa gece gündüz oynardım..
anca doom 3'lere kaldık onu da beğenmedik gittik HL modları yükledik onu oynuyoruz[signature][hline]Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki:
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim.
Sosyal ağlarda paylaş

bende hepsi var bu meretler bütün resmi pack'leri ve yamalarıyla, ancak ut2004 ut2003'ün geliştirilmiş hali olduğundan onu yüklemedim. oynanış, grafikler, haritalar, seçenekler filan herşeyi daha iyi..

ut için en son yama 436, ut2004 için 3270. bunları yükleyen herkesle kapışılır itina ile.. :-p (ilaveten resmi pack'lerini de yüklerseniz daha güzel olur, ilk ut'nin en güzel haritalarından bazıları onların içinde)

ben de paslanmışım hepten, dün ut2004'te adept bot yenemedim ilk oynayışta nasıl sinirlendim.. bir daha oynadım 1'e 10 yaptım edepsizi, yerini bilsin.. :)

iki yıl öncesi itibariyle benimle kapışabilen yoktu buradan, bakalım bir yenilik var mı.. :horace: (esasen ut'ci cemaat arasında orta siklettim heh)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 14 Ağustos 2004 04:18 tarihinde demiş ki:
...anca doom 3'lere kaldık onu da beğenmedik ....

hoca seni kesmez bunlar sen boulderdash oyna bence :horace:[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 14 Ağustos 2004 06:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 13 Ağustos 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
bayadır holy shit yapmamıştım iyi olur.. :horace:

ut da holy shit varmıydı ki ?
MONSTER KILL vardı hatırladığın kadarıyla en fazla[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

MO MO MO MO MO MONSTER KİLL!!

harika oyun yaaa kuruyorum sem abi oyunu patchleri herşeyi var hatta istersen Tactical ops bile kapişabilirim senle (retail vers)

Bi saat belirle kapışak :D[signature][hline]-hebele hebe hebe?
hebee bebehebehebe..
hebe be be?
-bee beee behebehebee.
hee hassie
Sosyal ağlarda paylaş

"şu anda oynamak istiyorum" diye buraya mesaj atsın isteyen, sunucu açıp ip yazacağım başlık altına.. ilk unreal tournament ve yama sürümü 436 için..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

Sosyal ağlarda paylaş

grak falan gerekmiyor, gidin fileplanet'tan çekin yamayı olsun bitsin.. evet ilk ut..

toz atma konusunu ayrıca konuşuruz, ya da silahlarımız konuşur.. 8-)

ekleme: simpsons nedeniyle yarım saat yokum.. ;)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

[Bu mesaj Sam tarafından 14 Ağustos 2004 18:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm, dikkat ederiz.. ;)

15 dk sonra açılır sunucu, 81.213.136.28.. herkesi bekleriz efem.. 2,5 yıllık aradan sonra yeniden paticik üyelerine özel bir kapışma yaşanacak! (lasa host ettiydi, fallen da vardı ilk ve en son oyunumuzda)

ekleme: SUNUCUMUZ AÇILMIŞTIR! COME GET SOME![signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

[Bu mesaj Sam tarafından 14 Ağustos 2004 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...