Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

susam sokağı bildiğimiz gibi değilmiş.

=))

Öne çıkan mesajlar

önce çok güldüm sonra üzüldüm aslında...
bunlar nasıl bir kafa yapısı olarak yetiştiriliyorsa, kadının saçına, teletubbiesin bacağına bakınca akıllarına direkt sex geliyor. aslında adam bize kendi çocukluğunda eğitim gördüğü dini sorumluluklar adı altında maruz kaldığı baskıcı subliminal mesajları sanki başkası başka çocuklara yapışıyormuş gibi anlatıyor. (ego savunma mekanizmaları : yansıtma)
üzüldüğüm kısım ise son 9 senedir idareden eğitime herşey bu kafadaki adamların eline geçti. yani yarın kadının saçında sex gören, çimenin üzerinde sex yazdığı gibi abuk subuk hezeyanları olan insanların eğittiği çocuklarımızın karşı cinsi sex objesi dışında arkadaş olarak görebilmesi mümkün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

yuh vaperon mağarada mı yaşıyorsun. çevrendeki her kadın senin için sex objesiyse vahim bir haldesin.
sen kıysan da kıyamıcak bulurum sen merak etme :D

Of abi off... Yeni neslin de sarcasm'dan nebze anlamaması da beni çok uzuyor... Neyse açıklayayım da anla o zaman. O senin dediğin totalde %49.8 olan ve en az 3 ile her gün artmaya devam eden bir zihniyetin sadece iyi niyet ve dileklerle senin ütopik düşüncelerine gelmeyeceğini söylüyorum. Umarım anlamışsınızdır...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...