Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones [RPG]

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Benmi izlediğim videoları yanlış anladım, millet mi bi garip anlamış anlamadım. Eğer yanıltmıyolarsa mis gibi dragon age origins tadında bir oyun geliyor, biri'de Assassin creed'e benziyor demiş, o arkadaşı tebrik ederim yıllardır 1 tane eleştirici yorum yazmam, ciddi kontrollüyümdür ama dostum yendin beni seni öncelikle tebrik ediyorum, ayıptır sorması gameplay videosunda nasıl bir mantık kırıntısı ile assassin creed le bağlantı kurdun tebrik ederim. Her kapşon takanı Ac oyunu sancaksak yandık o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
biraz oynamayı denedim de, teknik anlamda gerçekten kötü, load save süreleri felaket uzun, oynanış falan da oldukça sıkıntılı. diyaloglar özellikle başlarda çok eğreti duruyor, skill sistemi ilk bakışta güzel gözüküyor. oyuna yansıması ne derecede başarılı bilemiyorum ama, fazla ilerlemedim.
tez bitsin, sırf hikayesi için katlanmayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hep kötü yorumlar yapılmışta valla ben bir GoT fanı olarak baya zevk alarak oynadım şu 10 dakka süren loading screenlere rağmen.Hele skinchanger elemanla oynamak çok zevkliydi.Köpeğin kontrolunü iyi kotarmışlar iz bulma solo adamların boğazına atlama vs.

Zaten Varys Mormont Cersei falan bikaç karakteride dizideki oyuncuların seslendirmesi havaya sokuyo adamı.Grafikler ve dövüş sistemi vasat olsada hikaye ve karakterler gayet tasarlanmış.Trait sistemi achievement gibi işlediği için onuda beyendim.Bana kalırsa GoT fanı olanlar bir göz atıversin...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaaaa ulan bende bu herifi tanıyorum abi kimdi ya bu gördüm bunu diyorum.George Martinmiş lan muhahasdfs bari gözlüğünü çıkarsalarmış

KenshinHimura said:

senaryo bi kaç saçmalık dışında gayet hoşuma gitti bitirdim biraz önce sardı eğlendirdi iyiydi

martin

http://www.theco-operatives.com/wp-content/uploads/2012/05/george-martin.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...