Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

süresi belirsiz ayrılık..

Sam

Öne çıkan mesajlar

sevgili arkadaşlar, klandaşlar, şu aralar eve'e pek vakit ayıramıyorum ve biraz da sıkılma sözkonusu oldu. :) bir ara vermenin cüzdanıma da rahatlık getireceğini düşündüğümden şimdilik aranızdan ayrılıyorum. yine de en azından shiva filan gelince tekrar dönmeyi planlıyorum, beklemede kalın.. ;)

görüşürüz, hepinize kolay gelsin..

zenith hesabım bugün kapanıyordu, son anda karar verdim. klandaşlara benden selam söyleyebilirsen sevinirim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

eh ben de 3 ekim'de kapattım, tam olur herhalde.. takip ederim gene forumu gelişmeler için..

dikkat edin benim arma'yı çizmesinler yokluğumda, iyi bahşiş verdim değnekçiye ama belli olmaz bu işler.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

heh yok zaten imkanı yok Safir'in silinmesine göz yummam, bir gönül bağı var aramızda.. :-p

ben de sizi özlücem de temelli gittim demedim yani, sadece ben rome: tw oynarken günde 50 cent heba olsun istemedim.. kreditör de zaten haftada bir soruyordu "oynuyor musun, devam etmiyorsan cancel et o gorili" diye.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lol sam senin kreditör de amma sık boğazmış :D

ben de benim biradere kreditörlük yapmaya başladım bu sene, üniversiteye girdi, girer girmez direk adsl ödemesini benim hesaplara bağlattı şimdi de online bir oyun sokuşturmaya çalışıyo ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...