Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kötü belediyecilik

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

yunus emre öğretileriyle büyümeyen hayvanın kulağına besmele fısıldamayan belediyecilik...

görüyosunuz nasıl oluyor işte, sakinleştirememişler hayvanı niye?

bunu bilmiyorlar çünkü chpli (çok afedersiniz alevi) belediyeler besmeleyi reddettikleri için kestikleri kurban zaten mundar olur yenmez.

http://www.youtube.com/watch?v=kKHq6Ifl9yk

(videonun tam adına da bakın)
Sosyal ağlarda paylaş

küçükbaşlara fısıldayan adam :D ahahaha

Ama gold adamın dediği gibi tamamen kendini bırakıyor hayvan... Küçüklüğümden beri kurban kesiyoruz ailecek. Her kesimde de vekil kasabımız da aynı kelimeleri söyler, aynı sakinliği ve dinginliği görürdüm kurbanlıkta. Sonrası size göre vahşet, bana göre çukulata...
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

küçükbaşlara fısıldayan adam :D ahahaha

Ama gold adamın dediği gibi tamamen kendini bırakıyor hayvan... Küçüklüğümden beri kurban kesiyoruz ailecek. Her kesimde de vekil kasabımız da aynı kelimeleri söyler, aynı sakinliği ve dinginliği görürdüm kurbanlıkta. Sonrası size göre vahşet, bana göre çukulata...

Ya hayvan italse anlıyor mu yine de sizin söylediğinizi, hristiyan falan çıkarsa tepebilir bak dikkat edin. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyon haklısın elbette kurban konusunda daha dikkatli olunması gerekiyor ki burda yapılan harekette yanlış daha bilinçli tecrubeli biri kesmeli bunu anlıyoruz.

Fakat nasıl ki akp zihniyetinde sen bizim komik buldugumuz yorumlar yaparak savunmaya çalışıp çogu üniversitede okuyan ya da bitirmiş olan egitimli kesime masal anlattıgında yemiyorsa, aynı şekilde türkiyenin 4 bir yanında akp belediyelerinde elleri kesilen kasaplar kaçan bogalar var iken özellikle chpli bir belediyeden olanını koydugun zaman inandırıcı olmuyor.

Biz yapılanı dogru bulmuyoruz (en azından kendi adıma konuşiim bilinçsiz kurban kesimi herkese tehlikeli hayvana da kesene de hatta yeri gelince çevredekilere bile) fakat aynı eleştirel yönünü söz konusu akp oldugu zamanda görmek istiyoruz. Körü körüne akpyi savunup akp allahtır isterse yeri gögü oynatır laf edemezsiniz şeklinde olmadıgın zaman gelip bizim chp savunmamızı eleştir lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

belediye chp li ise isterse hayvana bomba yutturup infilak bile ettirebilir nası olsa paticik zihniyeti orda da var. partisine sesini çıkartmayan iyi komünitii (tu)

bak bu doğru değil mesela. hiç kimse de gelip savunmamış hayvanın kesilmesinin doğru olduğunu, hatta insanları kesiyolar insanları, ona da sesiniz çıksın! falan dememiş.

sanki öyle bir şey varmış gibi gelip söylemen doğru değil.

videoya gelince rezalet tabi ki, belediye daha sıkı çalışmalıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...