Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bot topiği

benjani

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

3 senedir kahverengi süet harley bot kullanıyorum , lanet ağırlığı dışında bayılıyorum harleylerime.çok yürüyen hareketli biriysen kesinlikle uzak durucaksın , kas yaptırıyo botlar =)

sanırım aynısından bende de var. orasında burasında abuk subuk metal olmayan endüz görünümlüsünü almıştım. tabanındaki katmanlar sağ tekinde çok hafif ayrıldı, gıcırdıyo yürürken uyuz bişey. 2 senelik bot daha. ama cat daha da kötü bundan hem daha ağır hem de tabanı daha kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

epeyce bot giymiş ve eskitmiş biri olarak goretex teknolojili beğendiğin her ürün gider marka farketmeksizin

ben hem işe hem gündeliğe giyebildiğim için son iki bot tercihimi dockers dan yana kullandım, özellikle her ikisinin de bağcıkların altında kalan dil gövdeyle birleşik olduğundan su girme derdim de olmadı kendilerinen ziyadesiyle mutluyum
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

3 tane bilege kadar bot var, degisiklik olsun diye biraz daha uzun cizme tarzi noso almak istiyorum bende sole birazda askeri tarza kayan olrusa super olcak sunun gibi

http://cf.mp-cdn.net/8b/fe/66ac23d2fc97d61fcb9f7801913d.jpg

illa yandan fermuar olsun istiyorum ama magazalarda bulamadim, dukkan dukkan gezmekte istemiyorum

harleylere baktim misal, felaket agir onlarda butun gun gezilmez yani

istedigim gibi guzel hafif bisi bulamadim meh

bot ben faşistim diyor adeta
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

eger marka takinti veya tutkun varsa timberland tabiki ideal botlar yapio fakat bana herkezin ayaginda oldugu icin itici geliyor neden bilemiyorm ayrica caterpillar lar da ayni kalite ve fiyat olarak daha ucuz ben turkiyeden almistim fiyati 180 liraydi

tipide boyle bisey. modeli caterpillar boots men's colorado boot

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...