Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dil ucu yarasi

reyou

Öne çıkan mesajlar

dilimimi isirdim naptim bilmiyorum ama dilimin ucunda bole bi yaramsi bisi var, kasiniyo surekli bide bole dislerime surtup kasiyinca gozumden yas gelcek sekilde sinirsel bisiyler oluyo, lan loop'a girdim resmen.

tuzruhumu bassam, matkaplami delsem bilemedim varmi bunu cabucak gecirebilcek bi formul?
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

dilimimi isirdim naptim bilmiyorum ama dilimin ucunda bole bi yaramsi bisi var, kasiniyo surekli bide bole dislerime surtup kasiyinca gozumden yas gelcek sekilde sinirsel bisiyler oluyo, lan loop'a girdim resmen.

tuzruhumu bassam, matkaplami delsem bilemedim varmi bunu cabucak gecirebilcek bi formul?

Ciğer ye, şöyle maydanozlu,bol soğanlı bir ciğer kavurması ye...yedikten 15-20 dakika sonra dilinde hiçbir şey kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dilinin ucunda birden fazla yara(küçük beyazımsı) varsa bir doktora görün. Birden fazla sebebi ve farklı ilaçları vardı diye hatırlıyorum. Yara tekse tuzlu su ve yatarken aşağıdakini kullan. 2-3 yıl önce bana da olmuştu. İlaçsız 7 gün ilaçla 1 hafta da geçen bir pislik bu. Kısacası sık dişini.

SeaGle said:

http://img.alibaba.com/photo/106429996/Kenacort_A_5g.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...