Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

modern duraklar

forgiver

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Melih Başganımız Angara'nın en büyük gizemlerinden biri. İster Mamak'ın varoşlarında olsun, ister Keçiören'in tepelerinde, ister Gaziosmanpaşa'nın caddelerinde; daha Milih Başganı seven birini görmedim, destekleyen kimseye rastlamadım. Yine her seferinde başgan olmağı beceriyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Iggy said:

su igrenc tasarımlardan ne milyar dolarlar donmustur ya

bu yandaşcılık olayı yüzünden niteliksiz ne kadar tasarımcı varsa hayvan gibi para kazanıyor ya. geçen sene de istanbul avrupa kültür bilmemnesi için biri istanbul logosu yapmış her yere asmışlar muhtemelen yapan da hayvan gibi para almıştır. logoda Istanbul yazmış sadece I ve t bir de b ve l tepeden bir kubbe ile birbirine bağlanmış. her yere astıkları İstanbul Avrupa Kültür kenti logosuydu bu. Of yani kafasına....
Sosyal ağlarda paylaş

Sayın Başkanımız Melih Gökçek Bey son trendleri, en yeni teknolojileri yakalayıp, halkla ve özellikle gençlerle yakinen etkileşime girdiğinden dolayı başarılarının ardı arkası kesilmiyor. Bugün bir twitter olsun, bir mesene olsun; onun kadar efektif ve hızlı bir biçimde kullanarak, misal yollara tuz atılırken halkı aynı anda sokağa, operasyonları yerinde izlemeye davet eden bir tane siyasetçi, bir tane politika adamı daha göremiyoruz.

ondan.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

birisi ona twitterda lan seni internette gezesin diye mi seçtik iş yap iş çalış yazmıştı baya iyiydi

ya birakin twitterda takilsin, calismaya baslayinca boel abuk subuk isler yapiyor asdfsadf

trollesin iste twitterda, zararsiz trollu RL ye dokunce ama bedelini biz odiyoruz ankaralilar odiyor, eh anakra melih basgana melih basgan ankaraya yakisiyor malum

kendi birakmadigi surece yeniden secilir, elinde RTE ile ilgili cok piskopat video kayitlari tutuyormus, mecliste saglam bi kaynaktan duydum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...