Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bana yol gosterin yahu

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

"Captain Logar" said:

@azmodai; senin skillerine gelirsek ilk olarak, assagida sana onerecegim yolu kullanmak istersen Ishtar a binebiliyorsun ama LVL 1 de HAC skilli onu LVL 4'e cek! Sentry drone skillini LVL 5'le! Mechanic bölümünün altindaki EM-Explosive-Kinetic-Thermal Comp. skillerini LVL 4'e cek. Engineering Skilleri altindaki Capacitor ile alakali bütün skilleri LVL 5 e cek!

eyw kardes, ben once engineeringdeki sizinti yaratacak delikleri kapatayim, sonra da isthari 4 lerim mis gibi.

implant lazim bi de, param yok. LP kasarak mi alayim onlari? Cok mu grind ister? POFF.
Sosyal ağlarda paylaş

anladigim kadari ile Domi var elinde binebildigin hazirda, al onu 0.5 sec. statusda bulunan lvl4 agentlerden biri ile calismaya basla. 1 hafta icinde butun impl.larin ile skillerini alabilmis. eline de isthar ve fiti nin parasi cikmis olur. Incursion su asama da tavsiye etmem, cok bos beklermek zorunda kalirsin. Aksama oyundan Rehber isimli kanala girersen oradaki arkadaslardan da yardim alabilirsin. Beni de orada bulabilirsin, konusuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

abiii o ne gaddarlikmis, bildigin intihar ederim ben cidden podu patlatirim yani... sp nin gitmesi icin ne olmasi lazim ki? podkill mi olman lazim?

@dert3 valla hic gurur yapamayacam, her turlu yardima acigim. soyle guzel bir missionrunner domi fitlesem baslangic icin para kasarim bi sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

T3'ler cok gaddar gemiler.Buble icinde warp olabilen oyundaki tek gemi.Verdigi statlari degistrie bildigin (belli oranda) tek gemi.Her t3 kendini irkinin recon gemilerinin ozelliklerini alabiliyor.Ayrica command shiplerden gibi buff verebiliyolar.Cok saglam tanklari oluyor vs de vs anlayacagin eve deki en okuz gemiler her isi yapiyolar.

Gallente buff geliyorsada fark etmez şu an oyun amarr minmatarr uzerine donuyor.Sentry drone spec yap gallente cruiser V pesine hac V hemen hemen her npc region'da ishtar ile para kazanirsin.Fakat pvp diyorsan gallentede ise yarayan gemi nerdeyse yok gibi.Heavy dictor bilemedin dominix en son recon.Bunlarin disindaki gemiler cok zayif kaliyor.Mega ile giderim diyorsan genelde primary oluyorsun en zayif armor sende oluyor Abbadonlarin yaninda.Dominix zaten ap ayri bi gemi...
Tavsiyem pvp yapacam diyorsa gallente skillerini birak amarr devam et,pve yapacam diyorsan hac V drone skillerinide maximumma cekmeye calis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...