Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

abii :( bir dershane daha varmış. içeriden sesler geliyor diyordu ki habertürk muhabiri. oraya yönlendiği anda oradaki insanlar tarafından farkedildi. ve koşturdular kameraya doğru bağıra bağıra.

bir başka yayın da böylece tarumar oldu.

edit: adamlar nerede canlı yayın var orayı spamlıyor lan. yine ntv ye geldiler "ne yoğun çalışması ya" "başbakan dış yardım hede" derken yine yayın yarıda kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Yikilma ve kayip cok daha fazla olabilir dediler simdi vanla konustum. Baya hasarli bina yikilmis.
Guvenli diye calisanlar ailelerini getirmis bugun.

haberlerde vardı geçen gün
öyle apartmanlara otururlur raporları vermişler ki gösteriyorlardı duvar yok evde duvar..

umarım ölüm olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Absolut said:

Yikilma ve kayip cok daha fazla olabilir dediler simdi vanla konustum. Baya hasarli bina yikilmis.
Guvenli diye calisanlar ailelerini getirmis bugun.

haberlerde vardı geçen gün
öyle apartmanlara otururlur raporları vermişler ki gösteriyorlardı duvar yok evde duvar..

umarım ölüm olmaz.

abi en yakın örneği izmit.

hala binalar yamuk çatlak. Sadece boya ve sıva yapmışlar millete kakalamışlar. İzmitte deprem olsa aynı bilanço çıkar yine.
biz ev alacakken incelettirdiğimiz evlere inanamadık. Ne numaralar yapmış adamlar ve utanmadan hala yapmaya çalışıyor kendi adamını falan getiriyor. Sağlam raporu aldırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

http://www.cevresehircilik.gov.tr/turkce/sayfa.php?Sayfa=bakanlikbasin&ID=698

şimdi ağır hasarlı yerleri kastetmedik diye kıvırırlar bunu da

bu otelin hasar durumu neydi? çatlaklar vardı diye söylediler canlı yayında.

banugüvenin "Van'da Valilik, Belediye'nin oda'dan 70 İnsaat muhendisiyle hasar tespiti teklifini reddetmişti!!! Ne oldu simdi???" diye tweeti var.

suçlu belediye gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...