Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KFC extreme menü fiyatı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

avrupada da yok zaten tr deki kadar heryerde burger king / mc falan
yemiyor cunku adamlar
le$

Almanya, İsveç, Fransa için konuşayım var, özellikle Almanya'da Mc her yerde. Göttingen gibi Bakırköy kadar şehirde bile 3 tane Mc, 2 tane Burger King var. Dönercisini vesaire geçtim.

Fiyatları da ucuz değil, 6.80-8 euro arası menüler (İsveç'te 10 euroya geliyordu fiyatlar). Schnell Mal Sparen diye bir şey var hatta, hamburger, cheeseburger falan 1 euro. Millet 3er 4er alıp yiyor. 7/24 kalabalık hepsi. Üstüne adamlar McCafe kültürünü oturtmuşlar, Starbucks tadında kalabalık oraları bile. (Starbucks sayısı Türkiye'den az mesela yerel kahveciler ve McCafe yüzünden.)

Amerika ya da Avustralya'yı falan bilmem de, Avrupa'da Mc, Burger vesaire yemek (menü yemek diyim) en pahalı fast food seçenekleri arasında olabilir. (Nordsee'de somon menü 9.50 gibibir şeydi sanırım, ki sandviçleri falan 3 euro civarı)
Sosyal ağlarda paylaş

almanyada var baya fistan sallamış hehe

ama yemek kültürü daha gelişmiş olan yerlerde yok. Mesela Triesteyi ele alalım (italyanın kuzeyinde) tam bir yaz tatil şehri marmaris gibi. Genelde böyle yerler burger king, mcdonalds kaynar ama ben sadece 2 tane görebildiğim geldiğimden beri. genelde küçük pizzacılar vs var, fast food olarak en yaygın kuruluşda pizza new diye dilim pizza satan bir yer.

starbucks tabi ki sıfır, cafe nero bile görmedim ki cafe nero italyan bildiğim kadarıyla heh.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Fistan said:

avrupada da yok zaten tr deki kadar heryerde burger king / mc falan
yemiyor cunku adamlar
le$

Almanya, İsveç, Fransa için konuşayım var, özellikle Almanya'da Mc her yerde. Göttingen gibi Bakırköy kadar şehirde bile 3 tane Mc, 2 tane Burger King var. Dönercisini vesaire geçtim.

Fiyatları da ucuz değil, 6.80-8 euro arası menüler (İsveç'te 10 euroya geliyordu fiyatlar). Schnell Mal Sparen diye bir şey var hatta, hamburger, cheeseburger falan 1 euro. Millet 3er 4er alıp yiyor. 7/24 kalabalık hepsi. Üstüne adamlar McCafe kültürünü oturtmuşlar, Starbucks tadında kalabalık oraları bile. (Starbucks sayısı Türkiye'den az mesela yerel kahveciler ve McCafe yüzünden.)

Amerika ya da Avustralya'yı falan bilmem de, Avrupa'da Mc, Burger vesaire yemek (menü yemek diyim) en pahalı fast food seçenekleri arasında olabilir. (Nordsee'de somon menü 9.50 gibibir şeydi sanırım, ki sandviçleri falan 3 euro civarı)

daha 3 gun once almanyada 4.50ydi yahu mc? tekli hamburger de 1.70di hatta. yedigimden de degil ama arkadaslar ucuz diyince onunden gecerken bi baktim fiyatina.
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewendor, ben iç içeyim abi, şey var 3.79'a mı ne işte mc double menü gibi bir şey. Her yere ilanlarını asmışlar. Öğrenci şehri olunca fast food her yerde.

Ben en son mc İsveç'te yedim, o da gece havalimanına giderken her yer kapalıydı gece boyu yiyecek bir şey lazım olur diye 6 tane cheeseburger aldıydım 60 kronaya (20 liraya yakın sanırım kur farkları vs. derken).

Almanların doyurucu yemek kültürleri yok, mini mini sandviçler var. O yüzden Mc, burger, subway ve özellikle dönerciler para basıyor.

Yoksa İtalya'da normaldir kimsenin yüzüne bakmaması, adamların oturmuş ve lezzetli bir yemek kültürleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Popeyes nasıl yiyorsunuz ya, çöp gibi bir şey, tatsız tuzsuz, lezzetten tamamen yoksun. Bir kere denedim, bi daha tövbe ettim yanına yaklaşmıyorum.

KFC eskiden çok güzel gelirdi, artık çok yağlı geliyor, nadiren de olsa yiyorum, yağlı da olsa tadı çok iyi. Ama fiyat/performans olarak yerlerde sürünüyor.

aynen. direkt çöp yiyosun, gram tat yok, sanki sünger
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...