Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzcon 2011

Novichok

Öne çıkan mesajlar

Dijital CE diye birşey olmadığı için, CE'ye böyle bir kampanya yok doğal olarak. Ama sen wow oynayacaksan kesin bunu al bir kayıp yok sonuçta. Hem bineğini almış olursun hem de wow'un yeni exp'i için beta key gelir.

CE alıp hesabına ekleyincede bu 12 aylık verdiğin ödeme sözü iptal ediliyor üstüne 4 ay beleş wow kazanmış oluyorsun. Yani wow oynuyorsan bunu almamanın mantıklı bir yönü yok.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Dijital CE diye birşey olmadığı için, CE'ye böyle bir kampanya yok doğal olarak. Ama sen wow oynayacaksan kesin bunu al bir kayıp yok sonuçta. Hem bineğini almış olursun hem de wow'un yeni exp'i için beta key gelir.

CE alıp hesabına ekleyincede bu 12 aylık verdiğin ödeme sözü iptal ediliyor üstüne 4 ay beleş wow kazanmış oluyorsun. Yani wow oynuyorsan bunu almamanın mantıklı bir yönü yok.

Çok sıkıldım wow'dan aslında birşey çıksa da bıraksam diyordum. Binek olarak pek cazip gelmiyor ashes of alar ile gezmek hoşuma gidiyor. Ama ce olayını belki shiping adrese kargo gönderirler diye düşünmüştüm o amaç ile bir sorayım dedim. Yorumlar için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...