Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ipod'um hakkın rahmetine kavuştu, mp3 player önerisi lütfen

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ses kalitesi önemli benim için, telefonunki iyi değildi eskiden. Yeni telefon ile kullanmaya başladığım ama kaliteli flaclar gibi şeyler dışında arada fark olmamaya başladı ama, artık telefonu kullanıyorum herşey için.

Yine de evde kitap okurken filan müzik dinlemek için Clip+ kullanıyorum, ses kalitesi daha iyi. Ama sokakta, otobüste filan, gürültülü ortamlarda telefon daha iyi, hep ıvır-zıvır olmuyor, hem biri aradığında filan rahatça görüşme moduna giriyor, falan filan işte. Mesele anlaşılır. Sessiz, rahat ortamda kalite için Clip, kalan her yerde telefon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
gelişti teknoloji artık, mp3 dinlerken fark etmiyor firmanın aptallık etmediği zamanlar hariç. ama flac dinlerim diyorsan smartphone olmuyor işte. acaba tüm clip+'ya flac doldurup flac dinleyeceğim zaman mı onu çıkarsam? çantamda durur, minicik bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

hadi ben de sorayım hazır yeri gelmişken, yüksek kapasiteli taşınabilir mp3 olarak ne var? 64gb ve üstü kastettiğim.

ipodlar hariç.

Ipod classic abi.
160 gb alet. Pili BİTMİYOR, audiophile değilsen ses kalitesi açısından da uçurumlardan bahsedemem açıkçası. Ha mükemmel kesinlikle demiyorum.

Sadece müzik için 37 saat mi ne pil ömrü vaadediyor ve abartmıyor bunu vaadederken, haftada bir belki şarj ediyorum.

Ha doldurmak kolay değil o 160 gb belleği. Harici hdd olarak falan kullanıyorum artık sdf.
Her beğendiğim şarkının grubuna bakıp diskografi çeksem dolardı tabi orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...