Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abaristan cumhuriyeti :)

kingpin

Öne çıkan mesajlar

WTF![signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

dosya indirmeye ilk başladığımda bende neler neler yazıyor böyle, :) sanıyorum ki explorer'ın indirici uygulaması düzgün algılayamıyor başlarda hızı. çünkü hemen sonradan normal seviyelere iniyor ve netlimiter yahut network'te ilgili pencereden bakınca yine normal rakamlar yazıyor. başka dl programlarında da böyle rakamlar olmuyor zaten..

mesela c.net/gamespot'un bir dl manager'ı var, herhalde o da bozuk benzer şekilde. 5-10 kb ile bile indirsem 100-200 filan yazıyor sürekli.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Telekom ADSL hatlarını test ediyormuş. Bu yüzden bazı kişilerin bağlantı hızı 2 Mbit oluyor. Yani hata mata değil. 5 gün falan böyle sürerse hızlar bence telefon edip söyleyin, ay sonunda 2mbitlik bir fatura gelmesin :D[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Sen şerbetli falansın zaten eminim :D[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Banada uğradı o şeylikte tam hızı görmedim.
Ah bide kalıcı olsa.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ne gözü doymaz insanlarsınız ha, mevcut hattı tam kapasiteyle kullanıp 33kb/s yapabilsek gene şahane. tabii millet alışmış herhalde buna iyice, ben 3 ay önce kullandığım 31200 dial-up'ı hatırladıkça hamdediyorum.. :)

hakkari yüksekova'da pentagon'a girmeye çalışan bebeleri düşünüp şükredin.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Troil, 02 Ekim 2004 09:41 tarihinde demiş ki:
bu kaçıncı be hızı az bişe artan buraya gelio yok böle hız görmediniz fln hrrr...

benim 256k adsl em 128k gösterio ben hızım düşük diomuyum demiyorum
sanane ya ? kimsin kime forum kurallarını hatırlatıyorsun.az bişey artmadı zaten 25 kb den 145 kb le çıkarsa ki açarım forum giderim partide veririm sanane yani lol hayret bişey ya izin mi alıcaz insanlardan birde ..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan

RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar sabit bi sekilde (oyle 10 dakika falan diil, gayet de saatlerce) 2mbps ile upload ediyorum, dl mi siz dusunun. yeter artik! varsa aranizda bu hiza cikan (amerika disinda) ne guzel. onun alti konu acmasin artik ya... YETER! 2 haftadir "boyle hiz gormedik...". goren de asmis bi sey sanacak... madem bu kadar cok istiyodunuz hizi, verin parasini alin kardesim. TR o kadar hizi gordu; parasini verenler gayetde o hizi bilmem kaca katladilar.. AAAaAAAaAaaaAA! cinnet gecirttiniz valla!

[Bu mesaj riglous tarafından 02 Ekim 2004 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır neden tepki veriyorsun ki ? allahım ya konu açmakta kabahat oldu be izin alıcam bidaha lol salak saçma şeylere tepki göstermeyin adamın asabını bozmayın.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan

RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
Sosyal ağlarda paylaş

Kingpin insanlar gereksiz bir konu açtığını düşünüyorlar ve bence de tepki vermekte haklılar. Kablolar yeni geldiğinde çılgın hızlar görüyordu millet o sırada böyle konu açmak normaldi ama artık özel bir yanı kalmadı 147yle dl yapmanın.
Burası bir forum ve öyle her sevindiğinde topic açarak kirlilik yaratman doğru değil. Çok istiyorsan paylaşmayı eski topiclerden birini uplarsın.

Eheh ayrıca Sam dalga geçiyor diyceksin belki ama işte aklıma takıldı, senin şu dl kilobyteları değil de kilobitleri gösteriyor olmasın?:)

Edit : ayrıca başlığı arabistan cumhuriyeti okuyup arabistanda çılgın internet bağlantısından bahsediyorsun diye düşündüm bi an eheh. Dedim elin arapları bile bizden daha iyiler internet işinde[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 02 Ekim 2004 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...