Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevişmeyen erkek arkadaşını öldürdü

benjani

Öne çıkan mesajlar

Ankara’da önceki gece sevgilisi Okan Duman ile birlikte gezintiye çıkan Birgül Y., bir süre sonra erkek arkadaşına sevişmek istediğini söyledi. Okan Duman sevişme teklifini reddedince sinirlenen Birgül Y. “Sen top musun? Niye benimle birlikte olmuyorsun” diye sevgilisine çıkıştı.

Hakarete uğrayan Duman ile sevgilisi arasında tartışma çıktı. Okan Duman, tartışmanın büyümesi üzerine Birgül Y.’ye önce küfür etti ardından da tartaklamaya başladı. Bunun üzerine Birgül Y. çantasından çıkardığı bıçağı sevgilisinin kalbine sapladı.

Okan Duman olay yerinde hayatını kaybederken Birgül Y. polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. (Habertürk)
http://gundem.milliyet.com.tr/sevismeyen-erkek-arkadasini-oldurdu/gundem/gundemdetay/13.10.2011/1450354/default.htm
Sosyal ağlarda paylaş

Hep bu yozlaşmışlıktan,dinsizlikten oluyor işte bak sapkınlık ne boyuta varmış,sokak ortasında abii beni öp diyor kızlar öpmeyeni bıçaklıyorlar :D asdhkjsadhadjas

Şaka bi yana kız düpedüz sen sokmazsan ben sokarım demiş, korkulur bu karı milletinden diyorum kimse inanmıyor...

p.s. : Bence çok büyük ihtimalle aldatma/aldatılma muhabbeti var işin içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Hep bu yozlaşmışlıktan,dinsizlikten oluyor işte bak sapkınlık ne boyuta varmış,sokak ortasında abii beni öp diyor kızlar öpmeyeni bıçaklıyorlar :D asdhkjsadhadjas

Şaka bi yana kız düpedüz sen sokmazsan ben sokarım demiş, korkulur bu karı milletinden diyorum kimse inanmıyor...

p.s. : Bence çok büyük ihtimalle aldatma/aldatılma muhabbeti var işin içinde.

sen aldatılsan beni dürt der misin erkek arkadaşına?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...