Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gemlik, olağanüstü güvenlik

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

adamlar hoş gelmiyor ki.

hacım adam yanında getiriyor zaten pisliğini, havadan fotosentez ile molotov kokteyli çıkartmıyor kıçından bi anda.

"buranın havasını sevmedim. kıçımdam molotov sentezleyim!" yok öle bişi.

hoş gelsinler bi iki yere.
insan gibi davransınlar.

sonra tabela da asılır, havai fişek de atılır.

ama bi hoş gelsinler önce. asdfasdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Kürtçe hoşgeldin yazıcam
izin verilmeyen gösteriye gelen adama?

Bide dicem ki polis karışmasın?

Kendi camımızı kendimiz kıralım birde, yorulmasın misafirler?

olm baban provakatör zaten olm senin!!! adam kendi ailesini koruma derdinde mesela. arabasını yakmaya kalkan olursa "şşt yapmayın!" diyecek

al ben bile sinirlendim ya! sen kimsin arabanı yakma hakkımı engelliyorsun baba!

dövesim geldi valla!
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:
nasıl biter bu problem ben söyleyeyim mi size? bu olay öznelinde, o eylemi yapacaklar için kürtçe "hoşgeldiniz" diye bir afiş asarsınız kentin girişine. şehirde günlük yaşam devam ederken, polisle de dahil harala gürele olmadan o eylem biter.

Şimdiye dek bittiğini görmedim, bazı şerefsiz, babası belirsiz insanlar (ki kim oldukları apaçık belli, burada adlarını koyunca ırççılık yapıyor oluyoruz) yine aynı saldırganlığı göstermeye devam etti.

Paticik'te de haklarını savunacak birisi var çok şükür.
Sosyal ağlarda paylaş

Öğrenciler harç için gösteri yapmaya kalkınca yerlerde sürüklenip hastanelik ediliyorlar.

Teröristler cam kırıp, içinde insanların olduğu arabaları yıkınca mazlum oluyorlar. Uzaktan sinema izliyormuş gibi izlemekle yetiniyor polisler. Göstericilere dükkan sahipleri müdahale ederse hiç şaşmam. En azından birinin etmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

SeaGle said:

Kürtçe hoşgeldin yazıcam
izin verilmeyen gösteriye gelen adama?

Bide dicem ki polis karışmasın?

Kendi camımızı kendimiz kıralım birde, yorulmasın misafirler?

olm baban provakatör zaten olm senin!!! adam kendi ailesini koruma derdinde mesela. arabasını yakmaya kalkan olursa "şşt yapmayın!" diyecek

al ben bile sinirlendim ya! sen kimsin arabanı yakma hakkımı engelliyorsun baba!

dövesim geldi valla!

Of abi içeri gidip ağzını kırmamak için zor duruyorum ya.
Şimdi bunun dükkanının camını fln kırsalar bu eline sopa alıp adam kovalar sinirinden, düşün ne kadar şiddete meyilli bi adam ya..

Utandım lan..
Sosyal ağlarda paylaş

ben de utanıyorum abi..

utancımız büyük.

ağlıyorum şu anda biliyor musun? o direnişçi ki kırdığı camla türk kürt kardeşliğini simgeliyor. bağrımızın yanmasını yaktığı araç ile bize bildiriyor. o ileride dövdükler esnaf ise "bankaların halkı ezmesi"nin sembolü!!!!!!

bu sanatsal çalışmaya, bu kardeşlik çağrısına pantolonumuzu indirip eğilerek selam vermeliyken bu şiddet, bu vahşet!!!

yakışmadı
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

adamlar hoş gelmiyor ki.

hacım adam yanında getiriyor zaten pisliğini, havadan fotosentez ile molotov kokteyli çıkartmıyor kıçından bi anda.

"buranın havasını sevmedim. kıçımdam molotov sentezleyim!" yok öle bişi.

hoş gelsinler bi iki yere.
insan gibi davransınlar.

sonra tabela da asılır, havai fişek de atılır.

ama bi hoş gelsinler önce. asdfasdfsadf

Onların her ilde belli "Buy" noktaları var. Gerektiğinde B>8>5 yapıp alıyorlar ama tabi "ben ne vercem devlet versin parasını" diyorlar alırken...
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben de utanıyorum abi..

utancımız büyük.

ağlıyorum şu anda biliyor musun? o direnişçi ki kırdığı camla türk kürt kardeşliğini simgeliyor. bağrımızın yanmasını yaktığı araç ile bize bildiriyor. o ileride dövdükler esnaf ise "bankaların halkı ezmesi"nin sembolü!!!!!!

bu sanatsal çalışmaya, bu kardeşlik çağrısına pantolonumuzu indirip eğilerek selam vermeliyken bu şiddet, bu vahşet!!!

yakışmadı

Zaten en nihayetinde patron abi
iş yeri sahibi
direk ölmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Viktor said:

ad hominem yapma genc!, argumanla gel benim fikirlerime, safsatayi 3 yasinda cocukta yapiyo adsffds

kamu malı dediğin devlet malı (np, yakılabilir), yanan tükan dediğin genelde banka, bankamatik. ha normal tükan camı inmiyor mu? iniyor elbet, ancak burada tükan sahipleri de %100 suçsuz diyemem. ha suçlu da diyemem, suçsuz adamın camlarını indirmemelisin.

komünistler de bankamatik yakıyo demişsin, buna zaten cevap vermem (bankalar ağaç dikiyo, çevreyi kurtarıyo çünkiii ^_^). yalnız ileride bir bankaya kapağı atarsan, eylemlerde önce haber ver molotoflamayız senin çalıştığın yeri o kadar dertlendiysen.

ha bir de devlet eliyle öldürülen insan sayısına bak. burada bahsettiğim güneydoğuda olenler değil. madenlerde ölenler, tersanelerde ölenler. günde 12 saat çalıştırılıp yavaş yavaş öldürülenler...

basligi kacirmisim en bastan okuyayim dedim de, kendimi tutamadim kahkaha attim ya burda

her paragraf ayri bir basyapit
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...