Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TF2 Pati: Pro vs Pubber

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Asıl tf2 konusunda konuşuyoruz şu anda bu konuyu. Görmeyenler vardır diye hem ayarlamak daha kolay olsun diye buradan devam edelim.

WTF IS PRO VS PUBBER?
konsept şu:
9 pubber (her classdan 1 adet olacak şekilde) ve 6 pro kapışıyor. Kurallar resmi etf2l kuralları olacak. Toplam 3 map oynanacak. Mapler konusunda sonra konuşuruz :D

Takımlar
Pro:
Jahrein(cystein): Medic
R_ (daesu): Soldier
Knoxville: Soldier
Remy: Scout
Vasgort/bans: scout (biriniz demo oynayabilirse şükela olur)

Pubber:
Lyv: heavy
Xeno: soldier
revangelis: scout/sniper (2sinden biri)
loxias: demo/spy
kutulu: engineer

şimdilik hatırladıklarım bunlar. Daha varsa ben gelicem çok iyiyim diyen gogogo :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben de seni sevmedim =(

mac stili de son derece sacma haritaya gore ve atak/defans durumuna gore class secemedikten sonra oyunun bir anlami zaten yok gercekten cok sacma bir kuralmis. pro oynayan bebelerin bir yandan az kisiyle yendik diyip bir yandan da galibiyeti garantiye almak icin uydurdugu bir kural bariz. TUM DUNYADA
Sosyal ağlarda paylaş

ehaehahaeha sen konsepti hiç anlamamışsın yahu :D

pro'lar da zaten dakkada bir değiştirmiyolar ki class'ı. sabit yani bizim classlarımız en fazla scoutlar arada bir değiştirir o kadar.

ama genelde 3 kişi büyük fark olduğu için pubberlar alır bu maçları.

türkiye'de bir kere yapıldı henüz ve pubberlar aldı aşşa :D
Sosyal ağlarda paylaş

neden rage olunmuş anlamadım da pubber vs pro gayet eğlenceli bi aktivite aslında. pub tarafı highlander class limitine göre, pro tarafı standart class limite göre oynuyor.

highlander classlimit 1 şeklinde iki takımın 9v9 kapışması,
etf2l'de oynanan ise oyuncuların icat ettiği 6v6 - medic, demoman, heavy limit 1; gerisi 2 şeklinde.

pro vs pubber da bu iki tarafında birbiriyle kapışması işte. şov maçı yani. payload veya dustbowl gibi att/def cp haritalarında gayet pub tarafı kazanıyor. 5 cp haritalarında da kapışır iki taraf ama gene pub alır heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi geçen pub vs pro takımı bildiğin adil değildi. pubda bazı prolardan iyi adamlar bile vardı yani. En azından benim gözümde. Kazanılması olanaksızdı zaten.

Ben spy olarak oynarım muhtemelen. Demo da baya oynamış olsam da herhangi bir iddiam yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında pubber takımından 6v6 yapalım desen o iyi oyuncular büyük ihtimal duman olurlar ama pubda tabiki iyiler var geçen pro maçında kimler oynadı bilmiyorum ama zaten 9v6 olduğu için ittirmeli kaktırmalı mapleri alıyor pubberlar. 5cplerde bilmiyorum ne olur

bi de saatlerce xkafede oynayıp bi 6v6 denemeyenler var onları anlamıyorum ortada bi challenge yok ki..
Sosyal ağlarda paylaş

Edikleyemiyorum ilk mesajı.

Takımlar
Pro:
Jahrein(cystein): Medic
R_ (daesu): Soldier
Knoxville: Soldier
Remy: Scout
Vasgort/bans: scout (biriniz demo oynayabilirse şükela olur)

Pubber:
Lyv: heavy
Xeno: soldier
revangelis: scout/sniper (2sinden biri)
loxias: spy
kutulu: engineer
darkcloud: pyro

loxias spy'a karar verdi.
darkcloud da kimse kusura kalmasın türkiye'nin en iyi pyrosudur :D kimselere vermez pyroluğu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...