Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel dayak...

fede

Öne çıkan mesajlar

çok kavga ettim ama hepsinde win oluyordu. biraz cüsseli ve Allah vergisi teknikle olayı halledebiliyorum. sucker punch olayında iyiyim hehe. öyle kavga isteyen biri değilimde başka çare kalmayınca deli rage oluyorum. sonra bi titreme boşalma falan.

neyse ama başıma gelen en kötü şey heralde 3 kişiyle kavga edip alnımın hakkıyla çıktığım bir kavganın başkaları tarafından ayrılarak son bulması sanarken yolda giderken 1 dakika sonra kavgadaki bir elemanın koşarak kafamın arkasına kelebeği geçirmesi ve başımın yarılması oldu.
sonra vitesi 5 e takıp kaçtılarda o an hiç bişey hissetmedim başımdan hayvan gibi kan akmasına rağmen.
işte o gündne beri kafamın arkasında 4-5 cm uzunlugunda bir yarık ve kellikle takılmaktayım.scarface. ama saçlar uzun olduğundan görünmüyor hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

ilkokul 3 te çok dayak yemiştim, ikametgâh uymadığı için çocuk esirgeme kurumunun okuluna gitmek zorunda kalmıştım. her hafta periyodik olarak dayak yiyodum.

sonra tabi babamı çağırdım asker üniformasıyla falan geldiydi orada yurt müdürüyle dövdü babam hepsini sonra kanka olduk.

bi de lise hazırlıkta bi muhabbetten kavga etmiştik, dayak yedik mi attık mı onu kestirmek güç ama ufak bi çizittirmişlerdi karnımın solundan 1.5 saat eczane aradık tanıdık olmayan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...