Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Ekranın üst kısmına hafif bir çizik atmayı basarmisim. Cok derin degil ama gözüm kayıyor hep oraya. Bu idrops diye sıvı zamazingolar varmış. İse yarar mı onlar yok etmeye?

Ayni yerde ( sanirim) benim de oldu kucuk cizik. sanirim zayif noktasini bulduk sdf

Ama benm gozume takilmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ya bu iphone un kendi mail uygulamasında okunmuş mailleri ignore etme gibi bir seçenek var mı?

inboxtan silmek istemediğim eski maillerim var. ama sanki yeni mail gelmiş, okunmamış mail varmış gibi uygulama iconunda sayısı yazıyor. girip baktığımda hepsi okunmuş mailler.

aradım bulamadım. eğer koymadılarsa böyle bir seçenek gerçtekten saçmalık.
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonun şarjı bi anda dakikada %1 azalmaya başladı. Ben de kıllandım konum servislerini falan kapadım 3G yi kapadım. Olmadı hala dakkada 1 azalıyor. Foursquare i sildim notif gelip duruyodu. Gene olmadı.
Eve geldim şarj olmuyo. Oluyo ama fişe takılıyken bile %15i geçemiyo. %12 şu an. Bozuldu diyebiliriz sanırım, garantiye götürcem
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Telefonun şarjı bi anda dakikada %1 azalmaya başladı. Ben de kıllandım konum servislerini falan kapadım 3G yi kapadım. Olmadı hala dakkada 1 azalıyor. Foursquare i sildim notif gelip duruyodu. Gene olmadı.
Eve geldim şarj olmuyo. Oluyo ama fişe takılıyken bile %15i geçemiyo. %12 şu an. Bozuldu diyebiliriz sanırım, garantiye götürcem

diş fırçası ile şarj yerini fırçala güzelce servise göndermeden önce sonrada güzel bir restore
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
dün öyle yaptım tamamen bitirip kapadım res attım. restore etmedim hiç iphone u bilmiyorum yedeklemek gerekiyor mu bütün bilgileri. rehberimin whatsapp kayıtlarımın silinmemesi gerekiyor ve ios 6 yuklemedim, yuklemek istemiyorum. ios 6 yuklemeden yapabilir miyim bu işlemi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...