Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

dayanıklılık neden mantıksız onu anlamadım ben?

süper özelliği olsun, dünyayı kurtarsın gerektiğinde ama 2 düşünce şaftı kaysın. üstelik bu düşme sizin elinizde olmayabilir, yoldan geçerken biri kolunuza çarpar düşürür. sonra milyarlık aletin arkasından ağlamak kalır geriye.
Sosyal ağlarda paylaş

Her 2 telefonu da birbiri ile alakasız atıyor yere yani biri yan düşerken diğeri tam ön yüze düşüyor ve atıldıkları alanında eşit olması lazım bla bla bla.
Kısacası salak bir test. Kaldı ki IP4 kullananların %90ı zaten kılıflı kullanıyor yani düşse de bişi olmaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

benim eski i4 de dustu simdiki s2 de, i4 deki kucucuk ezilme insana batarken s2 deki cizikler ezilmeler soyulmalar hic koymuyor bana cunku sevemedim aleti.

iphone 4 un daha direncsiz olusu cok normal birisi arka on cam yanlar celik, digerinde hertarafi full plastik, on camlari bile birinde gercekten cam hissederken digerinde camimsi plastik gibi, yani bu testler devamli cikiyor zaten osurukmu iphone 4 mu, domatesmi i4 mu vs seklinde.

plastik bardakmi kristal bardakmi. tabiki kirilacak.
Sosyal ağlarda paylaş

seytan diyor al esinin iphone 4 unu sonrada kendi s2 ni bukulmeye karsi test et.

s2 o kadar ince ki (iphone 4 den ince deniyor ama aslinda got tarafi daha kalin) gotunde otururken ha kirildi kirilacak. boyle bir test mi yapayim simdi ben hangisi bukulmeye daha dayanikli. bunda da iphone ezer. veya ustunde ne kadar agirlik tasir birisi plastikten zaten egriliyor biraz zorlasan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Dayaniklilik onemli yine bir noktaya kadar. Belki eski ericsson a1018 kadar saglam telefon gelmeyecek bir daha ama en azindan smartphone ise o kadar onemli dosya program mp3 video ne varsa yukledigin aletin 1 yere dusme ile sapitmamasi lazim.

iphone4s icin hava yastigi gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...