Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resit olmayanlara icki sigara satisi yapan yerleri nereye sikayet ediyoruz ?

di

Öne çıkan mesajlar

o dertli olayı en büyük sigara içme sebeplerinden biri yalnız. Ve o şekilde içen 1 kişi içki yanına falan içen 5 kişiye bedel çünkü adamlar günde 2 paket içiyor resmen.

Sırf sigara içerken olan ufak uyarılmayı realiteden sıyrılmak için kullanıyor herifler.

Zaten anketlere göre şuan türkiye'de en çok sigara içenler maden işçileri. Nedenini anlamak zor değil herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

tadı hoşuma gitti içiyorum diyene saygım sonsuz.da dertliyim ondna başladım diyen adamı ciddiye almam.

maden işçisini geç bunlar genelde ufak yaşlarda dertliyim başladım moduna giriyorlar

erkek/kız arkadaşımdan ayrıldım sigara başladım filan.ne acaip insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şey bi farkı yok.

anne baba ölümü daha ağır bir olay belki ama sonuç olarak baktıgında 1 ay sonra acısını unutmaya başlıcaksın yavaştan

zamanla dahda unutucaksın.onun için kendini zehirlemek için illa sağlam bahane olması gerekmiyor

böyle olaylardan sonra koşa koşa tekele sigara alıp başlamak zayıflıktır
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

OT dediğiniz şey çok mu zararsız da onu istiyorsunuz. Kafa 2000 olmuş yolda gezen, araba kullanan, alışveriş merkezinde turlayan, okula giden vb... insanların nesini istiyorsunuz ki. Ayrıca unutmayın herkes okumuş aklı başında değil ülkemizde yani alkolü bile neresiyle içeceğini bilmeyen bir topluma otu serbest bırakmak resmen herkesi canlı silah haline getirmek.

"bir arkadaştan duyduğum kadarıyla" ot içince odaklanma arttığı için dikkatini verdiğin şey hariç hiçbirşey kalmıyor dünyada o an senin için. İnşaat mühendisliği okurken final zamanı sarıp içip saatlerce dikkati dağılmadan ders çalışan bir arkadaş da vardı. Ayrıca başka bir arkadaşın da "ot" içtikten sonra normalde kullandığında çok daha dikkatli ve kurallara uygun araba kullandığını kendim de gördüm.

ama tabi bunlar genelde kendini bilen adamlar, apaçiler serserile içince neler olduğu malum ne yazık ki. O yüzden otu serbest bırakmak herkesi değil de bir kısmı canlı silah haline getiriyor kesinlikle. O kesimin çoğu normal hayatlarında da ölüm makinası gibi dolaşıyorlar bir yandan da.

Absolut said:

Valla bazen öyle uyduruyorsunuz ki kendinizin bile bunlara inanmayıp sadece trollemek için yazdığını düşünüyorum. İddiaya girelim ben 10 karton sigarayı senin 400gr otundan önce alırım Turkiyenin heryerinde.

Abso ne yaptın ya :D 400 gr ÇOK büyük miktar :D 2-2,5 bin lira edebilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ot dediğiniz şeyin esrar olduğunu farkındasınız değil mi? Yani öyle pembe bulutların sunduğu birşey değil o kadarda.

Evet farkındayım, pembe bulut falan yalan tabi ki de o kadar da vahim kasvetli Transilvanyavari bir havası da yok. Hatta çok rahat serbest olsa açacağı belanın alkolün şu an halihazırda açtığı beladan çok daha az olacağını bile düşünüyorum. Sarhoşken araba kullanan adam kazaya neden olur, sarhoş adam kavga çıkarır, mzallah birini öldürür ama diğerinde böylesi şeyler çok daha az, serseri kesim gibi dünden olay çıkarmaya niyetli adamlar harici sıkıntı yaşanması zor.
Sosyal ağlarda paylaş

bağımlılık kafası saçma bişi.

çok bağımsız bi adamım. bi iki etik değer hariç, üç beş prensip hariç çok bişi umrumda değil. tutup da bu kadar unattached iken herhangi bi malzemeye, maddeye bağımlı olmak daha da rezil bi durum bana göre.

insanın tutup da tasma takıp köpek klübesinde yaşaması gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi uçaktan inince, uzun yolda, uzuuun toplantıdan çıkınca vs. kalkıp "abi bi sigara içeyim" diyorsanız

cidden köpekten hallicesiniz.

arada çişe çıkartılıyor, bazen tasmanız takılı olmadan gezmenize izin verilior diye kendinizi bişi sanmayın.

otur

iyi çocuk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...