Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatta en çok korktuğunuz şey nedir?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

cetintas said:

balon said:

cetintas said:

Diğer'e giriyor demek ki ;)

En yüksek oyu Diğer kısmı alıyorsa, bu anketi becerememişsin diyebiliriz.

iki tane cevabım var sana. seç,beğen,al.

a)Anket okumayı bilmediğin anlamı çıkar buradan.
Şu an için 46 oy verilmiş ve 22% diğer seçeneği işaretlenmiş ki bu da anketin son derece başarılı olduğunu gösteriyor.

b)de ki beceremedim, madalya mı istersin yoksa kına mı?

En fazla oy "diğer" diye bir seçeneğe verilince, sen bütün alternatifleri hakkıyla dizdiğine inanıyorsun di mi şimdi ? Yapamadın öyle bir şey.

Dünyanız zaten o kadar sığ. Ötekileştirdikleriniz yüzde 50'lerde. Ne isticem, beceriksiz anketin için sana atılmak üzere fıstık varsa ver.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer işaretledim, çünkü Bilgisayar Oyunlarında micro transactionların sektörde hakim hale gelmesi beni çok korkutuyor.

Eğer siz de korkuyorsanız, korkularınızı ve tepkilerinizi bu yeni konseptin kaynağı olan Diablo3 e karşı dile getirin. Sessiz kalmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben evde tek basımayken ölmekden korkuyorum haa, hatta sadece oyuzden kapıyı falan kitlemiyorum bogazıma bişey takılırsa falan kapının kilidini açmakla ugrasmayayım diye.
Birde apartmanda veya asansorde korkuyorum hatta biriyle falan girip çıkmam geç saatte illaki beklerim. izleyip izleyip gerilim filmlerini sonra boyle dolanıyoruz işte.
bu en saçması ki, bide sapıgım olmasından cok korkuyorum, boyle cok yakın bizde balkonlar camlar birbirine falan, kalkıp benim evi goruyodur falan.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

İyi de sen tatlı bir arkadaşsın.

Lisedeyken çizdiklerime falan bakıp begenmiştin, hey gidi.

Delioglan'da nargile içemeyip öksürmüştü.

ANILAR...

-xunn

Delioglan'in fotografi elimde hala. Bir gun zengin olursa o fotograf karsiliginda deli paralar koparicam ondan.

Hem ben aslinda seni begenmistim xunn <3

adsaas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...