Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektrik ve Doğalgaza zam.

Nomak

Öne çıkan mesajlar

2 Gün önce elektriğe yapılan zamı okudum bekleyim dedim doğalgazada gelir,aynen geldi.

BOTAŞ, konutlarda kullanılan doğalgaz fiyatlarına yüzde 12,28 ile yüzde 14,35 arasında, sanayide kullanılan doğalgazfiyatlarına ise yüzde 13,7 ile yüzde 14,30 arasında değişen oranlarda zam yaptı.

Para kum abi zaten istedikleri kadar zam yapsınlar hatta sıkılan yılda 3 4 tane zam yerleştirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar harbi pislis bir devlet ya bıktım anasını satayım.

Utanmadan Rusya ile aramızda olan kontrat olaylarına kafa tutuyorlar ulan neyin var elinde ve neyin kaldı elinde.Bu kadar sömürücü bir devlet olamaz.

Herif çıkıyor Tvye atıyor tutuyor sonra istatislik yapılıyor neymiş yurt dışı politikası yükselmiş ey allahım ama allah ne yapsın.

Yok böyle bir dalavere durmadan yukarı gidiyor çizelgeler durmadan boku çıkacak yakında.yol köprü yapıyorlar skkyı yapıyorlar bir yüzler imam okulu açıyorlar cami yapıyorlar ne o devlet diyorsuz ulan zaten 2011de yaşıyoruz,sabit basit şeyler ileri hiç bir şey yapmadılar,yapmıyorlarda.Köle halkın çalışsın yeter sonra gel alnından öptür.Bir gün öpecekler işallah.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar sizin dünyadaki global krizden haberiniz yok sanırım (:P)

bir dünyada fiyatların artışına bakın bir bizdeki. bizim yöneticiler dişini sıkıyor az bile yapıyor (:P)

ama hakikaten sizin dediğiniz gibi müstehak sanırım bizlere, sırf muhalefet olmak için muhalefet olduğumuzdan (:P)

(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Sanada güzel ezberletmişler global kriz sohbetini,az demişin zama daha çok gelsin zaten tek sebebi kriz zamın gelmesinin.

4 ülkede uzun zamandır yaşıyorum herhalde kriz immunity var adamlarda daha zam görmedim.

ama muhalefet olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Nomak said:

Sanada güzel ezberletmişler global kriz sohbetini,az demişin zama daha çok gelsin zaten tek sebebi kriz zamın gelmesinin.

sdfsdf birader friendlyfire açık kalmış, sarcasm diye yazmıştım onu ben

petrol artınca zam yapan, petrol %75 ucuzlayınca indirmeyen yönetimde ne iyi niyeti allasen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...