Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi Sahipleri arasina bende katildim ama..

Mix

Öne çıkan mesajlar

said:
Xechelon, 10 Şubat 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
eheh bi laf vardi
Kopekler cagirinca gelirler, kediler cagirinca gundeme alirlar:)
Mary Bly[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."
AHAHAHAHAHA[hline]BonePART, 06 Şubat 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
yane skicek bi tarafı yok
Sosyal ağlarda paylaş

"Ne kadar kuru mamaya alışmış olursa olsun kedi kedidir.Ciğerin kokusunu alınca mutfağın kapısına vurmaya başlar"

-Arcane

yazarın "Kedi Deneyimi" isimli kitabından alıntı

=P[hline][b]
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
War, war never changes...
Sosyal ağlarda paylaş

kedigen i tavsie edicektim, ama karakedi benden önce yetişmiş bile:) msj yazmadan önce önceki msjları okumaya üşenmesem iyi olucak:P

ayrıca: kediler "istedikleri zaman" oldukça sosyal olabilen hayvanlardır... fazlasıyla kişilik sahibidirler, ve özellikle sokak kedilerinin düşüncelerini okuyabilmek isterdim... bir de anatomik açıdan mükemmel hayvanlar kediler(ve büyük kediler:P)...
yanlış da anlaşılmasın, kedileri köpeklerden ya da dier hayvanlardan da üstün göstericek deilim, onların da ayrı harika yönleri var...:)

[Bu mesaj GregowicH tarafından 10 Şubat 2003 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 10 Şubat 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
kedilerevlerde en iyi yerleri bulup kurulurlar
hatta eskiden yaşlı biri
"ketyi yerden etcen oraya ilişecen"
demişti
çoktatlı birihtiyardıacaba şimdi napıyor?[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Kediyi yerinden etti yerine kondu orda oturuyo
[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem

[Bu mesaj GeeM tarafından 11 Şubat 2003 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 12 Şubat 2003 04:43 tarihinde demiş ki:
iyi geceler sana okuyacagin zaman gunduz olmus olucakya baska konu o :)
resmini cekecemde useniyorum git scan ettir cafede kendi mailine yolla (disket sürücüm yok) falan kasiyo ehe forum koymayida bilmiyorum zaten :p[hline]

Kasma direk kediyi scan ettir
:lol:
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
GeeM, 11 February 2003 04:15 tarihinde demiş ki:
said:
BabacumMostors, 10 Şubat 2003 20:46 tarihinde demiş ki:
kedilerevlerde en iyi yerleri bulup kurulurlar
hatta eskiden yaşlı biri
"ketyi yerden etcen oraya ilişecen"
demişti
çoktatlı birihtiyardıacaba şimdi napıyor?[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Kediyi yerinden etti yerine kondu orda oturuyo
[hline]Join Our Army.. OrcMasters
DivX Listem

[Bu mesaj GeeM tarafından 11 Şubat 2003 01:21 tarihinde değiştirilmiştir]

ROFL!

said:
ghaldszar, 12 February 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
said:
-Mix-, 12 Şubat 2003 04:43 tarihinde demiş ki:
iyi geceler sana okuyacagin zaman gunduz olmus olucakya baska konu o :)
resmini cekecemde useniyorum git scan ettir cafede kendi mailine yolla (disket sürücüm yok) falan kasiyo ehe forum koymayida bilmiyorum zaten :p[hline]

Kasma direk kediyi scan ettir
:lol:

:lol: ROFL![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 10 February 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
kediler asosyaldır.
ama köpekler insan gibidir.

kedilerin sevmediğim özelliği odur.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 Şubat 2003 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]

yannis. turk halki kedileri boyle gorur, hatta nankor der. cunku bir kediyle nasi muhattap oluncagini bilmezler. zannederler ki kediyi besleyince kedi onlara her tarafini minciklattiracak. kesinlikle olmaz. ozellikle erkek kediler, belli bir yasin uzerinde - 2 filan - tam orta noktalarina denk gelen bel cizgisinin gerisine dogru yapilan temaslardan hic hazzetmez, hoslasmaz. hatta kizar. bizim turk okuzler de oralara hede houehua yapinca haliyle hayvan ne taklasiyon ulen oraya patisi, cirmagi atar. sonra da bilinen cumle - "nankor kedi". ulan be adam sen ona oyle diyosun da, bi sahis gelse senin bel altinla ellesse kanli bicakli olurdunuz.

nese. ama su da var, bir kedi olmasi gerektigi gibi ailenin bir ferdi olarak muamele gorur, gercekten sevilirse limitleri cok azalir. kediler kopeklerden cogu olayda cok daha zekidir, bir kisi hasta oldugu zaman mesela gelir direkt agriyan yerin uzerine yatar ya da orayi minciklar. kac defa oyle karin agrimi gecirdi. bi kere de basimin sol tarafi bomba patlamis da yokolmus gibi agriyodu yatiyodum sirtustu, geldi bakti bakti, paaat diye tam ustune yatti sol tarafin. goz, kulak yanak komple kedi altinda kaldi. ulen dedim, ben hayatimda boyle sey gormedim. 5 dakka yatti oyle, ne agri kaldi ne bisi. bi de mirlar tortortor oyle yapinca.

ayrica her kedinin kendine has huyu var, kesinlikle 2 kedi ayni olmuyor. insandan farksiz. sevdigi sevmedigi seyler var. elektrik supurgesini bi cikariyorum temizlige, aninda geliyo 2 metre otede rolantiye yatiyo. simdi yanasamiyo, bi yandan korkuyo supurgenin sesinden, bi yandan da supurgeye tuylerini emdirmek istiyo bayiliyo ona. boyle oldugu yerde bi takim sevisgen hareketler yapiyo supurgeyi getir babinda, bir iki dayiyoz tabi supurgeyi orasina burasina allah o ne zannedersin lale devri sevisiyo supurgeyle resmen. her tarafini emdiriyoz cok rahatliyo. boyle manyaklik olur mu ya. tabi soyle 2 dakkada supurup gecemiyoz her yeri dakka basi supurgenin onune cikiyo. sair zamanda klavyenin, mousun uzerine yatmasi da ayri bi muhabbet.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xechelon, 11 February 2003 00:44 tarihinde demiş ki:
eheh bi laf vardi
Kopekler cagirinca gelirler, kediler cagirinca gundeme alirlar:)
Mary Bly[hline]"I will flay the skin from your flesh and the flesh from your bones and scrape your bones dry.
And still you will not have suffered enough."

harbi harbi oyle. sesleniyoz mevzuyu incelemeye basliyo. duruma gore geliyo ya da "mauw" diyor.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Soguk bı kıs gunu dısarsı buz gıbı ıcerde somınenın karsında kurulmus hatta bır postun uzerıne uzanmıs kucagında dızel bır motor gıbı se cıkartan ve uyuyan bır sıyam kedısı.....var mı otesı yaaa.......Var tabı ama maalesef koala yok buralarda :D[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...