Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 12

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

oynadım birz defans yapmak zor olmuş tackle diye yeni bi tuş koymuşlar onla top almak fln zor hakketen
sadece a ya basarak top almak güç, illa b yi kullanmak gerekiyor

4-5 maç attım ama pesten aldığım tadı alamıyorum fifalaradn hep bişiler eksik...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

öncelikle bu oyun klavye ile oynanmamalı :)

2. olarak pes daha basit ve kafa yordurmayan bir oyun.bodozlama oynuosun işte.şanslı olan kazanıyor falan atari mantıgı

ya bakın güzel kardeşim, geçen sene ilk defa (pc'de) fifa pes'ten daha iyi idi. ondan önce de 2010'da konsolda öyleymiş eyvallah. fakat fifa'nın da pes'ten kopyalayarak bu günlere geldiğini unutmamak gerek. bu contain defans muhabbeti de geçen sene pes'te denendi ilk defa mesela. zaten, şut doldurma, pas doldurma vs vs hiç saymıyorum bile.

ha fifa geçen sene daha iyiydi, bu sene ikisini de oynamadım henüz. göreceğiz...
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Masquerade said:

Vingthor said:

bide ps3 controller'ı nasıl pc'de çalıştıracağımı bulayım. ona göre bende pc'de alabilirim net

böyle bişi mümkün mü cidden? stabil bir şekilde?

cons böle oynuyodu. ama 360 yok tabi pcde

vingcim, cicim, xbox controller bul derim... ps3 koluna alisik oldugunu biliyorum ama xbox controllerlar hem destekli, hem de analog stickin yeri acisindan cok kral. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Yeni çıkan hiç bir pes oyunu ps2'deki tadı vermedi bana. Hatta hiç bir futbol oyunu demeliyim. Adamlar 2008'de güzel bir ps2 oyunu yapmıştı, ondan sonraki tüm ps2 oyunları aynı motorla ufak değişiklerle sürülmüştü. Çıkartayım ps2'i dolaptan :(

bende pes2010 dan beri bi futbol oyunundan tad alamiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

şuan pesle fifanın tek ortak noktası futbol oyunları olması

onun harici hiç bir şekilde aynı cümle içinde geçebilcek durumda bile değiller

pes demolarını düzenli olarak her sene bi 10 dakka oynuyorum.yok yani ps2 deki pes serileri bundan daha iyi

hani zevkler renkler babında pes oynuyorum ben bile denemicek kadar kötü bir oyun pes

öyle zevk olmaz olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

hani zevkler renkler babında pes oynuyorum ben bile denemicek kadar kötü bir oyun pes

öyle zevk olmaz olsun

ehehe

abi pes oynayan adam ya hayatında 2009 sonrası fifaya el sürmemiştir, ya da bildiğin fizikten, bilimden, hız, hareketten, futboldan, hayattan anlamıyordur

yani adamların maaşını ödeyecek kadar satması bile mucize anlamıyorum ben pesi
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Red said:

öyle zevk olmaz olsun

ehehe

abi pes oynayan adam ya hayatında 2009 sonrası fifaya el sürmemiştir, ya da bildiğin fizikten, bilimden, hız, hareketten, futboldan, hayattan anlamıyordur

yani adamların maaşını ödeyecek kadar satması bile mucize anlamıyorum ben pesi

bence konami'yi gizlice EA aldı 2009 sonrası ve bütün gizli planlarını fifa'ya aktararak pes'in de isminden yararlanarak karlarını büyütüyorlar. ayrıca pes'in de içine sıçarak intikamlarını alıyorlar. hayır, başka bir çıkarım yapamıyorum şu son 2 seneki pes'leri gördükten sonra.

son pes'lerdeki penaltı atışları yukarıda söylediğim komplo teorisinin %99.9 doğru olduğunu gösteriyor bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Vingthor said:

Masquerade said:

Vingthor said:

bide ps3 controller'ı nasıl pc'de çalıştıracağımı bulayım. ona göre bende pc'de alabilirim net

böyle bişi mümkün mü cidden? stabil bir şekilde?

cons böle oynuyodu. ama 360 yok tabi pcde

vingcim, cicim, xbox controller bul derim... ps3 koluna alisik oldugunu biliyorum ama xbox controllerlar hem destekli, hem de analog stickin yeri acisindan cok kral. Tavsiye ederim.

sixasislede oynayabiliosun. ufak bi araştırmayla bulursun driverini
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

defansta hala sorunluyum ben ya
tackle olayı müthiş bi refleks istiyor, ceza sahasında tackle'ı missledin mi golu yiyorsun akabinde...

abi tackle kullanmicaksinizki,

chase kullancaksiniz savunma yaparken,

bide teammate cagiracsiniz alan daraltmak icin onlari savunma yaparken S ve D tusuna atiyorum ben baya rahat oluyo,

tackle olayinida mesela adamla omuz omuza kosuyosun yada 1 adim arkasindasin o zaman kullanican, tutup firlatcan adami saha disina o zaman hakem faulde vermiyo kil bisi degilse.

yoksa karsidan gelen adama tackle yapmak defans adamini harcamak demek :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...