Jump to content
hamsilipilav

Oyuna tad katıcak küçük sürprizler & dm tipleri vs

Öne çıkan mesajlar

§ 22 Eyl 2011, 23:36
2 session yaptık yeni bi campaigne başladık 4 kişi. böyle oyunun içine çok zaman almayacak baymayacak tadımlık eğlenceli değişik şeyler koymak istiyorum. işte puzzle olur o tarz bilmeceli bir şeyler olur böyle kullandığınız şeyler var mı? birde genel olarak tipler verebilirsek hoş olur oyunu canlı ve ilginç kılmak için.

ha birde hiç korkumsu şeyler kattınız mı oyununuza ve grupta bir korku yada gerilim duygusu oluştu mu?

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 26 Eyl 2011, 09:38
cok yapılmıstır ama güzel bişe ben seviyorum oyuncular arasına fitne fesat karıstır. Rolüne cok kaptıran biri varsa onun boslugunda digerlerinin istemiyecegi bir secime götür.

vaktin coksa bir senaryo bitmeden 1-2 senaryoyu daha baslat ne nerede kafaları karıssın

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 27 Eyl 2011, 18:22
Karakterlerini flawlarla yaratsınlar ya da sen ver oyun içinde rollerine yansıyacağından keyifli olur.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2013, 04:53
Saman kağıtlar olur, devlet dairelerinde bir ara bayağı kullanılırdı. Matbaacıya gidip bir tomar bulup aldım onlardan. Kemeraltı'nda da mühür mumu basmak için istediğim görselde mühür yaptırdım. Kırtasiyeden de iki kutu mühür mumu aldım. Bu mühür mumunu normalde İzmirCon zarfları için kullanıyorduk, kendi oyuncularım için de kullandım.

Matrondan görevle ilgili açıklamalar grup liderine gönderiliyordu oyun içinde, tasviri bitirdikten sonra elimle yazıp mühürlediğim scrollu oyuncuya verdim.

Oyun bittikten sonra yazdığım tam senaryoyu gene bu kağıtlara bastırıp mühürleyerek oyuncularıma dağıttım hatıra olsun diye.

Oynattığım sistem Mouse Guard. Kilden fareler yapıp oynadıkları karakterlere benzetip boyadım. Oyun sırasında combat çözülümleri için modellerini kullandılar. Oyun sonrası da onlara hediye ettim.

Bu sene aklıma henüz değişik bir fikir gelmedi. Gelirse de uyguladıktan sonra yazarım.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 19 Şub 2013, 06:01
Tarot destem var benim, oyuncular yolculuk yaparken rastgele kart cekme ve yorumlama yontemiyle random encounter'lar yapiyorum.

Bu mesajı paylaş


Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
  • Yeni Oluştur...