Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

troy davis'in idamını durduralım kampanyası

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Hayır, icraat lütfen?

Gelip de edebiliyorum, yapabiliyorum diye bıdırdamayalım. Açmışsınız bir konu, "forum" diye tabir ettiğimiz tartışma platformunda. Eğer kampanyanızın eleştirilmesine tahammül edemeyecek düzeydeyseniz, yanına yazarsın "eleştirecekler girmesin etmesin hede hödö biz sabit fikirli insanlarız gelemeyiz buna" diye. Güler geçeriz susarız bizde.

ama bana yaparım ben, ederim ben deme.

yapın, eleştirmeyeyim.

"bana göre" cümlesinin neresini algılayamıyor zihniniz? Sanırım hepiniz lisans mezunu ya da lisans programında okuyan insanlarsınız.

Bana göre kampanyanın saçmalığından bahsettim. 7 düvel olarak ayaklandınız.
Sosyal ağlarda paylaş

amaan dedim doldurmadim gectim. bi anligina da ne kadar berbat bi insana donustum ben dedim. sonra gecti.

ama bunu yapiyosunuz da ergenekondan icerdekiler icin bisi yapiyo musunuz, yok irandakiler icin bisi yapiyo musunuz diye triplere girenleri anlayamiyorum.
umrunda degilse doldurma gec yahu. neyin savasini veriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak işte sıkıntın orada zaten. Kampanyayı eleştirmek farklı bu ne ya bunla uğraşacağınıza başka ülkelere bakın yemişim orayı banane troydan demek başka.. Sana yöneldiğimiz nokta bu. Sen alenen dedin ki bu kim bu ölsün bizim ülkemizdekilere bakın siz falan filan. Biz onlar yargılanmasın, suçluysa da suçsuzsada kalsınlar orada demedik.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

daha düzgün bir uslubla beyan etseydin dşündüklerini ve buna karşı olduğunu belki 7 düvel ayaklanmazdı bu kadar,işte o zaman forum olurdu buralar..tartışırdık güzel güzel
Sosyal ağlarda paylaş

OK, replay yapalım.

replay gogogo

1-
dusuncelihayvan said:

Önce bi nedim şener, ahmet şık ve nice suçsuz yere yatan aydınlarımızı, askerlerimizi kurtaralım troy'a bakarız sonra.

2-
dasaaa said:

troll ise çok iyi gerçek ise tam bir salaklık abidesi

3-
Viktor said:

tanimam etmem, kendi ulkemin vatandasi biel degil ne kasicam

sene 2011 idam cezasini kaldirmak yerine hala kurtaj olmalimi olmamalimi diye birbirilerini yiyen amerikalilar kurtarsin vatandaslarini

amerikadaki bi idam mahkumu icin ugrasmak artik moral faggotrynin cok uc ornegi, kisisel tatmin in doruk noktasi filan olmali

4-

dasaaa said:

ya bi git

möröl fötötörü

20sn form doldurmak uğraşmaksa zaten...

5-

dusuncelihayvan said:

abi,

samimi söylüyorum...

SAÇMALIYORSUNUZ.

bi geyiği falan mı var bunun nedir? Özellikle Türkiye'de yaşayan adeleti savunan insanlar için mantık dışı bir hareket değil mi bu?

dusuncelihayvan said:

dasaaa said:

abi samimi söylüyorum

CAPS KULLANMANA GEREK YOK!

VAR ABİ. UYAN ÇÜNKÜ

Troy kimdir ya? Gerçekten suçsuz olduğunu bile bilmediğin biri için harcadığın enerjiyi ergenekon sanıkları için harcasan daha anlamlı olmaz mı?

yoksa umudu kestin, hiç olmazsa amerika'da adaleti sağlayalım mı diyorsun?

6-

dasaaa said:

dusuncelihayvan said:

dasaaa said:

abi samimi söylüyorum

CAPS KULLANMANA GEREK YOK!

VAR ABİ. UYAN ÇÜNKÜ

Troy kimdir ya? Gerçekten suçsuz olduğunu bile bilmediğin biri için harcadığın enerjiyi ergenekon sanıkları için harcasan daha anlamlı olmaz mı?

yoksa umudu kestin, hiç olmazsa amerika'da adaleti sağlayalım mı diyorsun?

çok çaba harcadım lan gerçekten.

yok ergenekon sanıkları için bişi harcamam ama şimdi.

neden?
çünkü sen öle dedin ve ben süper uyuz bi mode dayım.
çünkü idam edilen bi adam ve idam edilmeyen adamlar karşılaştırması var.
çünkü sen "hem onu hem de bunu yapabiliriz"i anlayamayacak kadar düz bi adamsın
çünkü bu gibi bişiyi düşünemedin bile
illa her şey ya o ya bu olmak zorunda di mi senin düz bakış açına göre, hem o hem de bu olamaz yani.
30snlik bişi için o kadar celallendin ki "ama örgönökön" ergenliği yapacağın tuttu di mi?
şu anda hiç umrumda bile değil ergenekon.

evet sadece uyuzluk olsun diye umrumda değil hatta.
ahahah ergenekon muş ya.. sdfsdfsdfsdf

7-
dusuncelihayvan said:

Evet benimde uyuzluğum tuttu ve yaptığınız saçmalıktan öte birşey değil.

Adalet mi istiyorsunuz?

İran'a bakın önce.
Suriye'ye bakın.
Afganistan'a bakın.
Bosna'ya bakın.

İslamiyet olarak algılamayın bunu sadece bu ülkeler adalete daha çok ihtiyacı olan ülkeler.

ABD hersene onlarca insanı idamı ediyor. Aralarında bir çok insan suçsuz yere ölüyor.

Bırakın Troy'da öyle olsun.

Biz, 30 yıllık askerin rütbesini bile yanlış yazan adamların içerde çürüttüğü aydınlarımızın peşine düşelim.

Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

dusuncelihayvan said:

daha düzgün bir uslubla beyan etseydin dşündüklerini ve buna karşı olduğunu belki 7 düvel ayaklanmazdı bu kadar,işte o zaman forum olurdu buralar..tartışırdık güzel güzel

daha güzel?

ne gördün benden? adam tam bir salaklık abidesi yazıyor başlangıçta. Kaldı ki ben bu işin saçmalık olduğundan bahsediyorum.

Çünkü içime sindiremiyorum. Ne yaptınız bilmiyorum ama ergenekon için böyle bir topic açmadığınızı biliyorum.

ama gidip, Troy adında 20 yıl önce bir suç işlemiş adamın idam edilmemesini savunuyorsunuz.

Sorun değil bu, insan insandır. Tabi ki kimse idam edilmesin. Ama malesef getirdiğiniz nokta bu.

her neyse. Doldurdum formunuzu. Fikrinizi dikte edebildiniz. Rahatlayın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an, ergenekon davasında 194 sanık yargılanıyor.

Çoğu askerin ailesi, tek bir gelir kapısına bakıyordu. Asker maaşı.

Hepsi açığa alındığından, 194 kişinin ailesinin askeriyeden herhangi bir geliri yok.
Emin olun, bunların %70'i ekonomik açıdan çok kötü durumdalar.

Bakın yıllardır, eşlerini görememelerini, çocuklarını görememeleri üzerinde bile durmuyorum.

Bakın, kendinizde farkındasınız. Emin olun Türkiye'de idam olsa, çok kişi şu an idam edilmişti.

bu 194 kişi idam edilmedi, idam hükmü verilmedi ama,

Vatana ihanet nedeniyle suçlanan, gözaltına alınan
askerler gaziler,
kalp krizi geçirerek öldü,
çoğu felç geçirdi,
aileler dağıldı,
ekonomik açıdan yıkıldılar,

Sizin vicdanınız nereye kadardır bilmem ama benimkisi bu ülkede bunlar yaşandığı sürece kör'dür.
Edirne dışına çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...