Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye vs Amerika

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Haberleri izleme sıram paylaşma sıram ile aynıydı.

ilk haber;

Recep Akdağ'ın açıklamayı yaptığı haberi Ntv'de izledim, video kaydını bulamadım da olay şu; devlet hastanelerinin adı artık "şehir hastanesi" olacakmış, şehir daha medeni (devlet ilkel ya) ve "sivil" bir isimmiş çünkü.

ikinci haber;

http://www.ntvmsnbc.com/id/25251359/

Bu hafta Amerika ve Türkiye'de tıbbi açıdan yaşanan gelişmeler bunlar sevgili patiler.

İzlediği kalan 2 haber de kuran kurslarında alt sınır yaşın azaltıldığı ve artık camilerde özel eğitimli rehberlerin turistleri gezdireceğiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Recep Akdağ'ın açıklamayı yaptığı haberi Ntv'de izledim, video kaydını bulamadım da olay şu; devlet hastanelerinin adı artık "şehir hastanesi" olacakmış, şehir daha medeni (devlet ilkel ya) ve "sivil" bir isimmiş çünkü.

bu yeni haber değil.
son seçimlerden önce tayyip erdoğan her ilde dolaşıp "şehir hastanesi kurcam" diye böbürleniyordu.

şehir hastaneleri ile devlet hastaneleri farklı durumda.
şehir hastanesi "modernize devlet hastanesi"nden farklı olarak sunuluyor.
şehir hastanesinin getirdiği hadise, her şehirde kocaman bir alanda her şeyi kapsayan ve o şehrin tüm sağlık sorunlarını karşılayabilecek yapıda olduğu iddia edilen birimler.

bilkent'teki atatürk araştırma hastanesi gibi oy kapısı.
eskişehir yolu çok tenhaymış gibi ankara'daki şehir hastanesini de bilkent'e koycaklarmış. yanyana dursun, community connection babında...

şehir hastanesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Aket-Atum said:

bu yeni haber değil.
son seçimlerden önce tayyip erdoğan her ilde dolaşıp "şehir hastanesi kurcam" diye böbürleniyordu.

şehir hastaneleri ile devlet hastaneleri farklı durumda.
şehir hastanesi "modernize devlet hastanesi"nden farklı olarak sunuluyor.
şehir hastanesinin getirdiği hadise, her şehirde kocaman bir alanda her şeyi kapsayan ve o şehrin tüm sağlık sorunlarını karşılayabilecek yapıda olduğu iddia edilen birimler.

bilkent'teki atatürk araştırma hastanesi gibi oy kapısı.
eskişehir yolu çok tenhaymış gibi ankara'daki şehir hastanesini de bilkent'e koycaklarmış. yanyana dursun, community connection babında...

şehir hastanesi.

Son hastahane yaptım olacak başka birşey değil,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...