Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyanogen ROM Topici

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

abi saka gibi, fm radio aciyorum Bluetooth u enable ediyo.ne alaka lan?aksama kadar sabredemem recoveryden onceki imaja donucem galiba.klavyesini de sevmedim ufacik harfler falan ne oyle.nesi guzel simdi bu modun?
performansta bisey hissetmedim, hatta lag var menulerde vs.ben mi eksik bir sey yaptom acaba ya?

edit:dumur oldum lan.meger fm radio chipi bt icindeymis.normalde de bt aciliyomus ama simge gorunmuyomus.

lag olayi da cpuyu conservative den on demand e cekince baya azaldi.

guzel bi klavye onerin bakim parali da olabilir.
su an pil cabuk tukeniyor,calibrate olayini yapmadim henuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Şu klavyeyi kullanıyorum aylardır. Sense üzerine de bunu, Cyanogen üzerine de bunu, Xperia'nın Timescape'i üzerinede bunu: http://www.dexilog.com/smartkeyboard/wiki/Smart_Keyboard

Markette de var ama alacaksan kendi sitesinden al adamların, komisyon vermesinler.

Cyanogen filan çok bugsız çalışan bir rom aslında, çoğu rom da öyle; senin telefonda bir sorun olabilir her rom kötü çıkıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

kozalak said:

cyanogenin arayuzu sevmedim ya.sense e alismisim.
contactlari restore edince telefon numaralari 053-123-34567 gibi bi formata donustu.bunu nasil duzeltebilirim?

Şu telefon numarası olayını ben de düzeltmek istiyorum

marketten import contacts uygulamasını indirip onunla import et contactları.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

ShadowFax said:

kozalak said:

cyanogenin arayuzu sevmedim ya.sense e alismisim.
contactlari restore edince telefon numaralari 053-123-34567 gibi bi formata donustu.bunu nasil duzeltebilirim?

Şu telefon numarası olayını ben de düzeltmek istiyorum

marketten import contacts uygulamasını indirip onunla import et contactları.

numarların 324-23423-23 gibi cikmasiyla ne alakasi var ki?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyleki,
telefonun rehberini dışa aktarırken meğer o - leri koyuyormuş. sonra tekrar içeri atarken oyle geliyor. önce notepadde - leri temizledim. tekrar import ettim yine - koydu. sonra bu programı buldum. - leri koymuyor bu. ben düzeltilmiş halini import ettim sorunsuz. yalnız impport ettikten sonra restart et istersen, bende görünmedi telefon rehberi 0 kişi olark çıktı. restart ettim düzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oce4n said:

android noob sorusu:
şimdi desire hd aldım yeni. bu telefonun aldığım sıfır haliyle bir backup alıp geri yükleme imkanım varmı?

şimdi cyanogen yüklesem filan kurcalasam bişiler yapsam sonra canım istediği zaman eski haline döndürebilir miyim ?

Yeni bir htc almışsın. Bence biraz sense arayüzünü kullan, sonra geç derim.

Bu arada, htc desire kullananlar bilir, cihazın o 4-5 basmada çalışan volume up/down tuşu oxygen ile çok hassas oldu. Direk algılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...