Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Güney (2011) - Kanal D

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Askerde ilk 9-10 bölümü izlemiştim. dün gece de açtım youtube'den her bölümün fragman, son sahne, bi de aradaki önemli sahne varsa videolarını izleyerek 3 saatte 15 bölümü özet geçtim. Fragmanların altına da bölüm özetlerini yazmışlar mis. Konu çok yavaş ilerlemiş şimdiye kadar o yüzden yeterli geldi bu kadarı. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

dizide entrika olsun diye çok saçmalıyorlar ya

şu cemre denen gerizekalıya hala prim verdirtiyorlar.kuzeyin bas git lan çekmesi lazım hatuna bariz

2 tane kız kuzeye vermek için tripten tribe giriyor sdfds

aynen yaa su cemre ile zeynep iyicene sidikli oldu gozumde direk, adam akilli tipler koysunlar belki kurtarirlar diziyi biraz...
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:

Red said:

dizide entrika olsun diye çok saçmalıyorlar ya

şu cemre denen gerizekalıya hala prim verdirtiyorlar.kuzeyin bas git lan çekmesi lazım hatuna bariz

2 tane kız kuzeye vermek için tripten tribe giriyor sdfds

aynen yaa su cemre ile zeynep iyicene sidikli oldu gozumde direk, adam akilli tipler koysunlar belki kurtarirlar diziyi biraz...

Yalnız siz mevzuya hala uyanamamışsınız...Kuzey CVemre'yi seviyor. Nereye bas-git diyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

akşam ki bölüm çok zorlamaydı yalnız. Bazı şeyleri çok uzattılar, sonunuda aslında daha etkileyici yapabilirlerdi. Adam zaten çocukluğundan gelen bir korkusu var, tabuttan çıkıcak kendine gelicek sopayla saldırıcak. Tamam olmıcak şey değil , mantıksız değil ama hiç etkileyici gelmedi bana
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...