Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bedelli gelmis kos paticik

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

bi sürü insan kötü askerlik anılarını zorla anlatıp insanları rahatsız etmeyecek.

biliyor musunuz?
1 kişi hayatı boyunca sıkıcı askerlik anılarını 584 kişiye ortalama 4kere anlatıyor.

umrunuzda olmayan bu anıları dinlememek için 10tl vermez miydiniz?

sadece %30'unuz dinlememek için 10tl verse 7000tl
%50'iniz verse 11680tl'lik para verilmiş olur..

insanları rahatsız etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

Birazda kendi vatanına hizmet et diye o para :P
Azmodai said:

ilk basta yurt disinda olanlar hic gitmeyecek para verip dediklerinde sevinmistim de 10,000 euro mus askerligin miktari. Oha diyorum.

bize oyle taksit maksitte yok... gaddar gibi verecegiz 25 bin liramizi pesin pesin.

10,000 euro ne breh.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bi sürü insan kötü askerlik anılarını zorla anlatıp insanları rahatsız etmeyecek.

biliyor musunuz?
1 kişi hayatı boyunca sıkıcı askerlik anılarını 584 kişiye ortalama 4kere anlatıyor.

umrunuzda olmayan bu anıları dinlememek için 10tl vermez miydiniz?

sadece %30'unuz dinlememek için 10tl verse 7000tl
%50'iniz verse 11680tl'lik para verilmiş olur..

insanları rahatsız etmeyin...

hahaha haters gonna hate =)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

heheheh senin şu an çalıştığın ülkeye yararın var azmo ama bak şimdi verince 10k€ ülkene de yararın olacak.

burda gayet guzel bir ortamda turkiyede asla sans bulamayacagim bir dalda hem egitiliyorum, hem de tecrube kazaniyorum ama. bu bilgilerimle en gec 2-3 yila donmeyi dusunuyorum, bir cok yurt disinda gurbetci olarak calisan gibi.

ayriyettende ulkemi temsil etmekteyim, bunlar fason falan da deme, kendin de yurt disina cikmis adamsin, milliyetin ne kadar onemli oldugunu benim kadar iyi bilirsin abso kardes :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Burdakiler daha fena dudukleniyor Azmo sen sukret ffdfgdhjj.

30,000 TL- cik

abi 10,000 euro 25 kusur bin lira ediyor... yani 5000 lira fark var sadece.

Hayir hadi ben yurt disinda gecici calisiyorum mutlaka donecem bir gun evime yurduma, ama yurt disinda dogmus, orda yasayan adamin T.C vatandaslik bedeli 10,000 euro mudur yani? ayiptir be.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

Masquerade said:

Burdakiler daha fena dudukleniyor Azmo sen sukret ffdfgdhjj.

30,000 TL- cik

abi 10,000 euro 25 kusur bin lira ediyor... yani 5000 lira fark var sadece.

Hayir hadi ben yurt disinda gecici calisiyorum mutlaka donecem bir gun evime yurduma, ama yurt disinda dogmus, orda yasayan adamin T.C vatandaslik bedeli 10,000 euro mudur yani? ayiptir be.

sinsi zam (nerf) var aslinda su anda 5bin pound... yaklasik 7.5bin euro mu ediyor sanirim?

UK icin su anki fiyatlar.
neyse ..10bin euro edecek kanundan sonra. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...