Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bedelli gelmis kos paticik

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ohahaha

samanyolu, iha ve türevleri yazıyorsa gg cidden.

said:
Bundan önceki uygulamaları göz önüne alan uzmanlar çalışmalarını tamamladı.Genelkurmaytarafından da kabul gören formüle Hükümet son noktayı koydu.Son anda bir değişiklik olmazsa Bedelli Askerlik için iki farklı formül ön plana çıktı. Birinci formüle göre yaş sınırı 1981 ve üzeri doğumlular için uygulanacak, 21 gün temel askerlik hizmeti yaptırılacak yükümlüler Bedelli askerlik ücreti ise 20 bin TL verecek. İkinci seçenek ise 40 yaş üzerindekiler için geçerli olacak. 30 bin TL verecek yükümlüler temel askerlik görevi yapmayacaklar

http://www.samanyoluhaber.com/h_716260_Gundem-bedelli-askerlik-2011-yili-icinde-cikacak.html

Bülent Arınç'ın da açıklamaları destekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Amaaan koy gtne ya.
2 sene daha tecilim var şurada. Sonra doktoraya başlarım. 5 sene de orada oyalanırım. Sonra bakaya takılırım 2-3 sene daha zaten bir sonraki bedelli çıkar.

Problem army ?

benim planın aynısı lan :D
2yıl telicim var sonra yüksek yapar sonra doktora yaparım diye bakıyorum bende kaçmak için
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Wispy said:

Amaaan koy gtne ya.
2 sene daha tecilim var şurada. Sonra doktoraya başlarım. 5 sene de orada oyalanırım. Sonra bakaya takılırım 2-3 sene daha zaten bir sonraki bedelli çıkar.

Problem army ?

benim planın aynısı lan :D
2yıl telicim var sonra yüksek yapar sonra doktora yaparım diye bakıyorum bende kaçmak için
Şu askerlik olmasa Türkiye'de master,doktora falan yapan adam çok ender bulunur he :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...