Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

roket adam geri gelsin imza kampanyası

goldbären

Öne çıkan mesajlar

geç olsun, güç olmasın.
hoş geldin roket.

"roket adam" said:

Goldbaeren başta olmak üzere olumlu yorumlar yazan herkese çok teşekkür ederim. Geçen sürede beklenmeyen bir biçimde paticik'ten epey uzaklaştım. Toplamda 15 kere anca girmişimdir herhalde. Hayat daha sıkıcı ya da daha canlı olmadı. Internetten de uzaklaştım sayılır. Sanal alemde cep telefonumdan twit okumak/atmak, makale/haber okumak ve gelen mailleri cevaplamak dışında pek bir aktivitem olmadı, biraz da Ekşi Duyuru soruları sormuş idim zamanında. Değişen bir şey yok.

Bu kadar lan. Mesajın geri kalanı çok gereksizmiş. Bone gibi hissettim kendimi. Geldim işte. Hayvan gibi ders var alttan onları falan vericem. Böyle işte. Öptüm grş.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Goldbaeren başta olmak üzere olumlu yorumlar yazan herkese çok teşekkür ederim. Geçen sürede beklenmeyen bir biçimde paticik'ten epey uzaklaştım. Toplamda 15 kere anca girmişimdir herhalde. Hayat daha sıkıcı ya da daha canlı olmadı. Internetten de uzaklaştım sayılır. Sanal alemde cep telefonumdan twit okumak/atmak, makale/haber okumak ve gelen mailleri cevaplamak dışında pek bir aktivitem olmadı, biraz da Ekşi Duyuru soruları sormuş idim zamanında. Değişen bir şey yok.

Bu kadar lan. Mesajın geri kalanı çok gereksizmiş. Bone gibi hissettim kendimi. Geldim işte. Hayvan gibi ders var alttan onları falan vericem. Böyle işte. Öptüm grş.

bismillahirrahmanirrahim,

asdasd ben senin geldiğini amdroide saydırdığın mesajlarda gördüm lan. bi hafta olmuş niye söylemiyosun.

NUNURANİİİİ diyerek gazı vereyim sana, boşuna ciddi mesajlarla vakit kaybetmeyelim. eski performansına kısa sürede gelmelisin.

"roket adam" said:

burada starbucks'ta oturup 3 euroya aldığım ve içtiğim kahveyle kendimi iyi zengin hissetmeye çalışırken herifin biri tam benim oturduğum yolun dibine 2.2 milyon doları bırakmıştı reventon şeklinde, çok enteresandı cidden. bayaa tatlı bi araba. gidip çizecektim valla.

"roket adam" said:

ALLAHINI SEVEN ÜSTÜME TOPRAK ATSIN

"roket adam" said:

konuyu ne gözle gördüğünüzle ya da niyetimi nasıl değerlendirdiğinizle ilgilenmiyorum aslında, başlıkta anlatılmak istenen açık. sebebini sorgulamak da sizin haddinize değil. umarım karşılık da bulurum yorumlarıma. yoksa eli kalem tutan zengin züppesi tuzu kuru kıroların yoğunlukta olduğu bi sitede bu soruların ya da konuların fazla olduğunu biliyorum. iki meme resmine akşama kadar gülebilen insanların olduğu bi forumda benim konularımın saçma olduğu iddia edilemez. ama dediğim gibi, üyelere ve konu sahiplerine yapılan bu götlükler artık haddinden fazla olduğu için böyle açıklama yapmaya kasıyorum yine. trolfeyslerinizi görmekten yoruldum forumda. bazı adamları tenzih ediyorum o ayrı. "bu adamda iş var kesin" adamları da var burda.

en güzelini sona sakladım,
MAGNUM OPUS
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

"roket adam" said:

Hatta bu gördüğünüz mal gibi sırıtan ben. Yıllar önce ama, en az 6 senesi vardır.

2 kişiyiz herhalde ki yanımda kimse yohg.

http://forum.paticik.com/read.php?62,3765846,3766584#msg-3765934

olm roket?!?!Bu ne lan?!?!
Hayal kırıklığına uğradım ama bu kadarına da pes yahu?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...