Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
sanssizsansli said:

taşaklı bi sporcu abim oda sıcaklıgında ya da serin yerde muhafaza edilmiş supplementlerin bozulma riski yok gibi bir şey demişti. sonrasında ben de tarihi geçişmiş ürünleri kullandıydım bir şey olmamıştı.

protein olsa kullanmam da ne bileyim, kreatine nolabilir abi? götüm diyor ki bir şey olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Dogmeat spora başlamış, hem de aşçı, işin mutfağında iyi. Sıçtık beyler.

Bakın buraya yazıyorum bu adam 5-6 aya hepimizi geçicek. İşin 70% i mutfak bas bas söylüyorum. 6 aya zyzz, 8 aya arnold jr.

Supplementing is for the weak, kendini güzel besle panpa =)
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

2kg whey 399 dan 299 a düştü diye mesaj atıyo bide oçlar sanki altın molekülleri atıyonuz içine çok fena sinirlendim mesajı görünce

ama BÜYÜK İNDİRİM!!! hem protein tozu olmazsa cücük kalırsınız sdfsdf
Bi de getirdikleri çeşit olsa bari, çikolata ve muz getirip aha opsiyon 2 tane aroma var işte diye sunuyolar. Dışarda 50 tane aroma olduğunu bilmesek talim edicez içimiz dışımız çikolata muz olcak =)

1.5 ay sonra ON standard'ı 99 tl ye, 1 kilo kırmızı eti 12 tl ye, 1 kilo yulafı da 5 tl ye alıyor olacağım nederlandsta.

Sömürü no more..
Sosyal ağlarda paylaş

jager senle ticarete mi girişsek kanka, hazır ben NL'de olcam sen buralardasın. Trene veririm konteynerla gelir sen tedarik zincirini yaparsın =)

Hatta gel kendi markamızı yaratalım, kafamıza göre ne istersek koyarız içine, aromasını da türk damak tadına uygun şeyler ayarlarız. Etrafta da iyi bir word-of-mouth marketing yaptık mı pazarı domine ederiz.

Winner takes it all!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...