Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Bende ondan dedim işte. Çok ağır spor yapmıyorsanız kullanmanız gereksiz diye. Hatta yapabiliyorsanız kefir yapan gece uyumadan önce onu için veya süt kesiği yapın lor gibi. Onu soğutun dolapta tatlı gibi yiyin süper oluyor.

nerdesin kefir canavarı? klokov kefiri övmüş lan
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p526x296/10411816_795696243783516_8025298270160283273_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hacilar bisey sorcam.

Hic bisey ise yaramayinca gecen sene bana 10 kilo verdiren protein diyetine geri doneyim diyorum ama is guc yogunlugunda yiyecek hazirla, git ordan bunu bul sunu yap olmuyor.

Ben duzenli spor yapmayan biri olaraktan bu ogunlerde yemek yerine protein tozu kullansam olur mu ?

Etkisi/zarari ne olur ?
Tuketiminde bir sinir falan var midir ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dukan amca öyle yapmayın diyor. Gerçek yemek sayılmıyormuş; öğün yerine kullanıldığında sindirim ve boşaltım problemlerine yol açıyormuş.

Ben evden hazırlayıp götürüyorum sürekli. Hazırlayamadığım zamanlar da aç kalıyorum.

Yulaf kepeğini biliyorsundur muhtemelen; onunla yapılmış ekmekler varsa yaşadığın yerde onu alıp jambonlu, biftekli sandviç falan hazırlayabilirsin. Yoksa da ekmeği ya da en kolayı krebi kendin yaparsın.

Ciddi anlamda tok tutuyor. Sabah krep yapıp yersem öğlen yemek aramıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
tiLi said:

Soris said:

Bende ondan dedim işte. Çok ağır spor yapmıyorsanız kullanmanız gereksiz diye. Hatta yapabiliyorsanız kefir yapan gece uyumadan önce onu için veya süt kesiği yapın lor gibi. Onu soğutun dolapta tatlı gibi yiyin süper oluyor.

nerdesin kefir canavarı? klokov kefiri övmüş lan
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p526x296/10411816_795696243783516_8025298270160283273_n.jpg

askerdeydim. yeni bitti askerlik. 5 litre kefir içiyor olabilir çok normal bu adama göre. Bende 1 litre içiyordum recovery olsun diye değil tadını sevdiğim için. ama recovery açısında da çok başarılı olduğuna eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...