Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

1 kilo et ne lan sdfsdfs

Ben akşam yemeklerinde 400-500 gr falan yiyorum, gündüz de iş yerinde ne çıktıysa. 650 gr et olsa 130 gr burdan ki gündüz başka bişey yemek çok mümkün değil iş yerinde. Her sabah protein tozu atıyorum 25gr da ordan, etti sana 155 gr toplam. Yeter sanki ya 80kg adamım bired pit olsam yeter.

E haftada 3 spor sonrası 25er gr daha alıyorum yine protein tozu. Yımırta mımırta haftasonu kahvaltısında anca.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

1 kilo et yiyom zaten tavuk mavuk hindi dana karışık ordan bi 220 civarı geliyor yumurtadır peynirdir protein tozudur 100 de ordan geliyo işte gg

öeh be abi. 300 gramla 200 gram arasında fark hissediyo musun? yani 200 gram alsan da eksilen kaloriyi de karb, yağdan alsan gelişmede veya kas kaybetmemede değişiklik olur mu sence
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

abi şeyi merak ediyorum. sizin günlük protein ihtiyacını nasıl karşılıyorsunuz.
hani şöyle x den şu kadar gram yiyorum şu kadar protein geliyor şeklinde ortalama günlük alımınızı yazar mısınız.

bi paket tavuk atıyorum. bi de 5-6 yumurta, peynir, süt. az daha yesem daha iyi büyürüm muhtemelen. ama diminishing returns

hedefim eskisi gibi ÇOK KAS YAPMAK DEĞİL. BRAD PİTT GİBİ OLSA YETER
o yüzden çok abanmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi bence ne kadar protein alırsam yemekten o kadar büyüyüp güçleniyorum ya doğal yoldan olmuyor başka türlü ayı gibi yiyip ayı gibi basıcaksın yoksa ilerleme olmuyor bi yerden sonra hayvansal yağ karb ne varsa alıyorum ya ama junk değil her yediği kendim yapıorum çok az himalaya tuzu kullanıyorum et yaparken azcık tereyağ kullanıyorum yumurtaların 3 te 1 ini sarısıyla yiyorum falan idmanda da her şekilde idman yapmaya çalışıyorum bodyweight, muay thai, powerlifting, body building, koşu falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

o zaman 400 gram alsan daha da mı çok büyüycen abi. güzel soru sordum yukardaki arnold resmi gibi cevap verdin :D

bence daha çok büyücem :D ciddi diyom ha protein kadar anabolik başka bişi yok tabi vucudun kullandığı protein zamanla artıyo yoldan geçen adama dayasan 400gr proteini ölür heralde fsdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...