Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

on gold standard iyi işte. aranızda şu tozu içen, diğer tozu içene göre daha fazla kas yapar diyebilcek var mı? bilinen, nispeten daha ucuz olan, tadı da fena olmayan toz on gold standard.

ha birinde kreatin varsa evet daha etkili olur. ancak ben kreatinimi saf almayı tercih ediyorum

artık ne kreatin ne whey kullanıyorum o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

Benim şöyle bi sorum var arkadaşlar. Az çok fikrim var ama emin olamıyorum.

Hasta olduğum dönemde abur cubur fast food yiyip spora az gidip göbek yaptım. Şimdi göbeği eritmek için kardiyoyu arttırıyorum çalışma sonrasına kardiyo koyuyorum falan. Ama 2.5 gram kas yapmıştım onu da kaybetmek istemiyorum. Kaybeder miyim çok korkuyorum =(((

Özetle ayı gibi ama temiz yemeye devam edip normal haftada 3 çalışma ama fazladan kardiyoyla (yarım saat) bu iş olur mu olma mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler sabah protein7.com dan musclepharm combat aldım da çakma galiba üstünde türkçe bişeyler var protein baba ltd şti falan yazıyor. Ne dersiniz?

http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2014-03-04101612_zps0f1b90bf.jpg

http://smg.photobucket.com/user/elmaxxx/media/2014-03-04102822_zps39b9a419.jpg.html
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

bu arada onu 1 ölçek içmiştim acayıp şekerli insallah begenırsın ben nefret etmıstım

zaten tuzu şekeri unu kestik, bari tek "cheat" tadı veren şekerli protein shake olsun =)

Yarın sabah antrenman var, bakıciz.

Bu arada pre-workout olarak protein shake alma konusunda ne düşünüyoruz beyler?
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

önceden almaktaki amacına göre değişir

musclepharm combat in içimi baya iyiymiş, mcdonalds milkshake i tadı var tam. Hardline dan sonra cennet gibi geldi.

20 dk cardio üstüne 1.5 saat ağırlık kasıyorum. Ne kadar hemen sonrasında yemek yesem de enerjim kesiliyor. Bazı insanlar pre-workout olarak da protein alıyormuş enerji sağlasın workout sırasında diye ama bana pek mantıklı gelmedi açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...