Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Polisi İsrailli yolcuları tutukladı.

demian

Öne çıkan mesajlar

Ya huun kurtuluş savaşını koymuş 7 düvele savaştık diye de cephe savaşları geride kaldı sanki. Küçümsemek için falan söylemiyorum ama gerçek bu.

Karşındaki devlet İsrail savaşta her türlü naneyi yerler. Ortalık gerilir gerilir sonra lolol preemptive strike, biz saldırmasak zaten onlar saldıracaklardı diye girerler kafamıza. Ne BM ne NATO'nun ipinde olmaz.

Kurtuluş savaşında ölenlerin torunları olarak mı görüyorsun insanları. Banane yeaaa bana mı sordular savaş açarken diyecektir çoğu kişi.
Sosyal ağlarda paylaş

İsraile karşı sıcak çatışmanın söz konusu bile olacağını sanmıyorum ben, en fazla Yunanistanla girilen it dalaşları gibi Akdeniz üzerinde oynaşırlar bence. Olası bir savaş büyük oranda ekonomi ekseninde olucaktır.

En fazla türkiye hamas ı, israil pkk yı besleyerek karşı tarafa zarar vermeye filan kalkışır, ondan ötesi gelmez bence(sanki şu anda beslemiyolarmış gibi yazdım da işte faaliyetlere gaz verir anlamında söylüyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Revenant said:

ülkemizdemi üc beş pkk capulcusuna care bulamiyoruz israil'in teknolojisiylemi bas edicez lol

abd de ırak'daki üç beş çapulcuyu halledemiyor o hesaba göre. elma ile armut.

Birisi kendi vatanının icinde olan bir problem oburu isgal ettigi yerde.. Bence de elma ile armut
Sosyal ağlarda paylaş

sylvanas said:

politikacıları öldüren gizli bi örgüt kurulsa, her başbakana ve cumhurbaşkanına suikast düzenleseler, generallere falan suikast düzenleseler. dünya çok iyi bi yer olur.

generalleri bilemeyecek de,politikacılar icin ön planda olan adamların cogu kukladır,bir şey degistiremezsin baskası gelir yerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...