Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye vs israil vol 2- iplerin kopuşu

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Ya bak konuyu değiştiriyorsun, ben 1 metreden enseye ateş edebilirler demiyorum ben yarım saatir sana başka şey anlatmaya çalışıyorum önce tüzük linkledin tüzükten alıntıladım, çelişkiler var dedin sonra başka şey dedin şimdi enseden vurmuşlar diyorsun.

abi bak israil askeri uyarmış işte müdahale edicez teslim olun diye. sonrada gemiye çıkartma yapmış.ordakilerde işte taş sopa sapan ile karşı koymuş direnmiş vs. israil askeride ayağa falan sıkmadan kafaya göüse sıkmış.

kısacası bunu yapamaz işte.uluslararası sularda ayaklara sıkıp yaralarsın,dibcikle bayıltır göz altına alırsın. böyle hurra kafalara sıkarak öldüremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

nite sıkım kendimi, güneydoğu savaş hikayesiymiş, adamlar teroristlerle karşılıklı olarak "silahlı" çatışmaya giriyo daha orada tartışılacak ne gibi bi durum olabilir ki? burda durum ağır silahlandırılmış bi grup komando içerisi sivillerle dolu bi gemiye taktik saldırı düzenliyo, sanki gemide ki sivillerin onlara karşı bi tehdit oluşturabilecek bi durumları varmış gibi ajite etme durumu. aşırı güç kullanımı var resmen katliam ötesi yok. Tehdit oluşturacak durumu olsa gemiden silah patlayıcı vs.vs. bişe cıkar ya, sopa şişeye karşı makinalı tüfekle enseye ve alna kurşun "head shot&get frag.!" negzel ya.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Supradyn said:

cetintas said:

ya sizlerin kafalar ne kadar karışık yahu? kim diyor olm bu israillilerin dünyanın en iyi eğitimli askerleri olduğunu? musevi medyası, başka? lan şeblen şekeri nasıl karıştırıyorsunuz ve beni şu yaşımda israil'i savunur pozisyona sokuyorsunuz ya, size de helal olsun? dünyanın en iyi eğitilen askeri bildiğin bizim komandolardır, mekan da eğirdir dağ komando okuludur. B)-

kanku samimiyetimden şüphem yok da son cümleyi böyle bi oda dolusu karışık milliyetten nato askerinin ortasında bi türk arkadaşım söyledi tıs tıs güldüler yani. aman diyim.

ne olmuş, bir oda dolusu nato askeri olsa ne olur, 3 oda dolusu nato askeri olsa ne olur? doğru bildiğimi sizden mi saklayacağım, aha bir daha söylüyorum, dünyanın en iyi eğitimli askerleri bildiğin bizim komandolardır, bordo bereliler de rakipleridir. sen bunu yine oku o nato askerlerine, nereleriyle gülerlerse gülsünler, atış-paraşütle atlama-dağda yaşam ve daha nice nato içi yarışmalarda kimler HER ZAMAN birinci oluyormuş, bir soruver o çok gülen dostlarına. ya şaka-maka harbiden bu trolleme işinde iyisiniz he, konu neydi, biz yine nereye geldik, beni de şaşırtıyorsunuz.

tıstıs
Sosyal ağlarda paylaş

TD)Pentagram said:

.ordakilerde işte taş sopa sapan ile karşı koymuş direnmiş vs. israil askeride ayağa falan sıkmadan kafaya göüse sıkmış.

kısacası bunu yapamaz işte.uluslararası sularda ayaklara sıkıp yaralarsın,dibcikle bayıltır göz altına alırsın. böyle hurra kafalara sıkarak öldüremezsin.

O an için ne gerekiyorsa onu yapar, hayatı tehlike içerisinde hissederse göğüse sıkar, yok adam elini kaldırmış köşede duruyorsa kılına dokunamaz.

Soruşturma açılır, ölümler incelenir, ona göre cezalar verilir.

Ben infazları savunmuyorum ben genel olarka bir anlayıştan bahsediyorum sne ısrarla ama ısrarla ya konuyu değiştiriyorsun ya kendi kafandakileri tekrarlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

cetintas ısrarla bin galatasaraylı on bin fenerliyi yok eder kafasında düşünüyor. neyse güzel ama, egleniyoruz forumca.

Ya hep aynı adamlarsınız, siz de beni eğlendiriyorsunuz. Ne gassarayı, ne feneri?
Bu arada forum ne zaman sana forum adına konuşma hakkını verdi cici?
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada çetintaş

önce istiram ediyorum,kıvırmadan,mertçe adamca gibi söylemleri kullanmazsan sevinirim.

sana o soruyu sordum çünkü sana ait olan birşeye başkasının gelip zorla müdahale etmesine izin vermezsin. israile ait bir bölge değil orası, mavi marmara bu yüzden teslim olmak zorunda değil. israil ben ilan ediyorum buradan geçmiceksiniz demesi kendisini bağlar.yoksa herkes ben buraya ambargo koydum geçene sıkarım derse bu işin sonu olmaz. bu yüzdende o gemiye operasyon yapmakla birkere suç işledi.bu yüzden sonrasında gelişen herşey onun suçudur ve sorumlusudur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorduğum sorulara cevap verme, yazdığım şeyleri anlamazlıktan gel, kendi yazdıklarını ısrarla bana dayatmaya kalk. Tabi ben de yazarım mertçe, dürüstçe, kıvırtmadan diye. ASlınacak, darılacak bir şey yok; mertçe, kıvırtmadan, dürüstçe yazdığına inanıyorsan zaten mesele yok.

İsrail ambargoyu koymuş, uyguluyor. "Biz tanımıyoruz1" diyerek buradan sivil gemileri gönderen hükümet eğer gerçekten o ambargoyu tanımıyorsa sivil gemilerin yanına takar savaş gemilerini, biz de görürüz ney-nasıl oluyor? Bu olmadığına göre sivil gemilerin içlerinde olay çıkarmaya hazır militanlarla dolu bir şekilde oraya gitmesi ve üstelik İsrail'in saldıracağını bile bile gitmesi neden 1 senedir bizlerin tartışageldiği bir sorun olsun ki? Netice de bütün bu yapılanların amacı belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Supradyn said:

tıstıs

Ya düşündüm de, senin şu bir grup çeşitli milletten NATO askeri içinde bu mevzuları konuşup ezilip büzülmenin nedeni nedir? Ya da o askerler akılları sıra Türk askerini küçümsüyor diye sen neden aşağılık kompleksine kapılıyorsun? Hiç mi kendine güvenin yok? Hiç mi mensubu olduğun milletin askerini tanımıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

askerlik yapmadım selam vermeyi bile bilmem, ama dünyanın en iyi komandosu askeri bizdeyse o zaman bu kürtlerin hepsi rambo herhalde bizim askerleri öldürüp rehin falan alabildiklerine göre, gerçi israil askerlerinin tırt olduğu da lübnan savaşında ortaya çıktı hizbullah karşısında 200 küsür kayıp verip geri çekildiler o kadar hava üstünlüğüne zırhlı birliklerin desteğine rağmen
Sosyal ağlarda paylaş

Askerlik yaptım ve selam vermeyi falan biliyorum, dünyanın en iyi komandosu askeri bizdeyse o zaman bu kürtlerin hepsi rambo herhalde bizim askerleri öldürüp rehin falan alabildiklerine göre, gerçi israil askerlerinin tırt olduğu da lübnan savaşında ortaya çıktı hizbullah karşısında 200 küsür kayıp verip geri çekildiler o kadar hava üstünlüğüne zırhlı birliklerin desteğine rağmen

Evet çetintaş ben de bi cevap istiyorum. Hatta ben askerlik yaptığım için türk askerinin ne kadar "tırt" olduğunu da birinci elden gördüm biliyorum ama olsun, senin yorumun nedir meraklar içindeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Osman Pamukoğlu'nun ilk kitabını oku. Erdal Sarızeybek'in kitaplarını oku. 2001 yılına ait terör olaylarını aç hemen şimdi Genel Kurmay Başkanlığı'nın sitesinden öğren ve hemen ardından son 9 senenin terör olaylarını yine genel kurmayın sitesinden öğren. Karşılaştırmayı yap. Hala anlamazsan bana bir daha sor.

(Komandomuz elbette dünyanın en iyi askeridir.
Aylarca dağın tepesinde ne coni, ne moiz, ne de başka bir askerin komando kadar dayanıklı ve komando kadar savaş gücü yüksektir. Bilen bilir.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...