Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Single player oynayamıyorum

Seperate

Öne çıkan mesajlar

nordlydian said:

bende single & multi falan farketmiyor bir oyuna 5 dakikadan fazla dayanamıyorum, hemen kapatıyorum. oyun satın almak, araştırmak, videoları izlemek, indirimleri yakalamaktan (bu konuda çok şanssızım.) daha çok zevk alıyorum. Oyunu satın alırken ki hazzı aynı oyunu oynarken yaşayamıyorum. kimseye tavsiye etmem çok pahalı bir zevk.. asdafa

Bu tamamen beni tarif etmis.
Sosyal ağlarda paylaş

tercihen 2010-2013 arasi aliyim onerileri o tarihlerde koptum biraz piyasadan oncesindeki oyunlardan saklı cevherler varsa onlardan soyleyin yani :)

cidden single oyunu ozledim ya ama iste eskiden fallout, skyrim gibi 100 saatlik oyunlara vericek zaman vardi simdi oyuna giriyorum abi buna bir baslarsam sonu hic gelmeyecek diye gozumde buyuyor ve cikiyorum.

edit 2: mirrors edge i ps3 de ilk ciktigi hafta oynadim bitirdim ama evet farkli konsept guzel oyun oynamamis olanlara onerilir
Sosyal ağlarda paylaş

single da ee ne oldu simdi bitti gitti hissinden ve ben zaten buna benzeri yillarca oynadim , simdi su olacak simdi bu olacaktan kurtulamiyorum , en azindan mmorpgde karakterin yillarca duruyor falan , aslinda ikiside ayni bokta iste mmoda kendimi kandirmam daha kolay :D

illaki netten oynanacak ama oyle garip bir duruma soktu beni mmolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Neredeyse tüm singleplay oyunlar düşmanı öldürmek için awesome button kullan tarzında olduğu için sıkıldım ben de.

Milletin ölüp bittiği assassins creed'i falan "meh" surat ifadesiyle bitirebildim. 20 kişinin ortasına zıpla hepsini öldür, 40 kişinin ortasına atla ama herkes teker teker saldırsın.

Son yılların en zevk aldığım oyunları Minecraft, Terraria falan işte sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, bende bir sürü oyun alıyorum ama son 1 haftadır sadece gray's mod, terraria, stronghold 2, kenshi, towns oynuyorum. onlarda da yaptığım elle tutulur bişi yok. sadece giriyorum bir kaç eşya craft edip, bir kaç bölge tasarlayıp çıkıyorum. aslında bana şöyle rpg editör gibi birşey lazım yaratıcılığımı ortaya çıkartıcak, kendi dünyamı yaratmamı sağlıyacak. o yüzden divinity sin'den çok umutluyum özellikle o editöründen.

bu arada gray's mod'u şiddetle tavsiye ederim, 516326 tane zombi yaratıp ortalarına bomba atmak çok zevkli...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de var bu sikinti ya. Ben hic bisey oynayamiyorum yolculuk disinda telefon tablet haricinde. Oyun oynamaya harcagidim sure cok fena batiyor bana nedense.

Dizi falan da izleyemez oldum ayni sebepten yeni yakin.

Yalniz soyle yapiyorum arada, oyun cok kastiran bisey degilse aciyorum, 10 dk oynayip isime donuyorum, aklima gelirse acip bi yarim saat takilip yine baska seylere daliyorum, tekrar acip tekrar oynuyorum vesaire.

Batman Arkam Asylum bitirdim o sekilde yeni, 70 saat acik kalmis oyun oynama sureleri de dahil olarak. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Seperate said:

Eskiden 2 günde bitirmeden kalkmazdım başından,zaman bulmak daha zor şimdi ancak zaman bulsam da başında 20 dkdan fzla oturamıyorum herhangi single oynadığım bir oyunun,artık yaş da aldı başını gitti biraz da ondan belki ama herşey birbirini mi tekrar ediyor yoksa eski oyunların keyfi mi yok bilemedim,sağlam bi mmoda yok işin kötüsü ortada,oturayım oynayayım oyunları bırakmanın zamanı geldi sanırım :(

Welcome to the world of casual gaming, I'll be your guide
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...