Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Forever

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

uo=osi
siz uo derken nebulayı veya diğer free sharları kastediyorsanız zaten o beğenmediğiniz adamlardan bir farkınız yok bence
rewendor
4 yıl uo oynadım yaklaşık 2 senedir daoc oynuyorum
uo daki savaş hissi daoctakinin %1 i kadar bile gerçekçi ve heycanlı değil
free shardlardaki PvP ye zaten laf yok :)
in por in por in por......
uo loop u 100 e ayarlayım 1st circle flood yapıyo adam[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 07 Ağustos 2004 12:59 tarihinde demiş ki:
Bildiğim kadarı ile sektörlere ayrı ayrı makinalar bakabiliyormuş.

Buyuk ihtimalle oyle yoksa 1000+ kisiyi kaldırabilecek kadar cok super bir server makinesi oldugunu sanmıyorum.

SWG oynuyorum ondan ornek vereyim ki cogu mmorpg oyunda bu sistemde. Oyunda bir serverda 8 gezegen var ve bu 8 gezegenin her biri icin ayri bir makine kurulmus. Bu yuzden bölgeden bölgeye lag orani cok degiskenlik gosteriyor ki aynı olay OSI dede vardi bildigim kadarıyla.

Samurai Editions icinse EA osi yi alip icine ettikten sonra bu versionu kurtarma cabaları olarak nitelendiriyorum ancak kurtarma cabasi degil son cırpınısları olucak onunda tabi o da bi kac sene gider herhalde :)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daum, 29 Temmuz 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
kayip_cocuk kardeşim uo emulatorlerine şuana kadar 25 msj atmışsın ve kalkmışsın türkiyedeki en saygın server ve kişi hakkında aslı olmayan saçma sapan dam üstünde saksağan vurbeline kazmayı gibi laflar ediyorsun.türkiye'ye uo yu tanıtan serverlardan 2. cisidir nebula.snn kapandıktan sonra muhteşem bir oyuncu kitlesine sahip olmuştur ve belli bir süre son hg ninde paralı olasmı sonucu türkiyede rakipsiz kalmıştır artık tek başına iki sunucusu birden sınır kaç olursa olsun full çeker hale gelmiştir taaki eski developer ı scriptleri yayınlayana kadar ? sonra ne oldu bir sürü server çıktı piyasaya.nebulada egosunu tatmin edemeyen server açtı arklarını editledi kendini editledi sen gibilerde hala staff öyle olursa böyle olursa bak bakalım player nasıl olur diyo aç bi server görelim nasıl olucak shardın eminim 3 gün kapatırsın server'ı .. gelelim silencer'ın söylediği konuya... türkiyede nebula kapanmadığı sürece uo nun biteceğini sanmıyorum ne zmn nebula biter yerine bukadar kaliteli ve profesyonel bir shard gelemeyeceği için açılacak olan 5105610 shardda player kayırmalar editlerle sonunda serverlarını kapatmak zorunda kalacaklar. bir bakın çevrenize herkes nebulada kasamadığı ph olan serverlara akın etti sonuc ? editler speedler speed yapanın cafeden olmasından dolayı banlanamayan playerlar ve boşa geçen en az 2 ay sonunda nebulaya kesin dönüş ..... türkiyede nebula biter uo'da o dakika biter...

gün gelir devran döner.
bir zamanlar snn vardi, sonra nebula oldu.
efsaneler ölmüyo şekil değiştiriyor yani :)[signature][hline]*2Corbeau
guess you don't like my shit, eh? sue me.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 09 Ağustos 2004 13:33 tarihinde demiş ki:
said:
Bronx, 08 Ağustos 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
gün gelir devran döner.
bir zamanlar snn vardi, sonra nebula oldu.
efsaneler ölmüyo şekil değiştiriyor yani :)

Eheh gerçekten komik.. Nebula Efsane ha... EUHEUEHEU

anlamadan konuş işte, niye konuşmayasın ki di mi

bir zamanlar snn vardı, şimdi nebula var yarın başka bi yer olcak. nebula veya zebula olması önemli değil. trendler değişir.

demek isteniyo yukarda, sen nebula efsane mi hihihi diye gülüyosun küçük kızlar gibi, mesajımın altına girmiş, tövbe tövbe :p[signature][hline]*2Corbeau
Sosyal ağlarda paylaş

Çağı yakalamayı bilen server ayakta kalır. Nebula bunu yapıyormu?

Bence mi Hayır. Çünkü Çok fazla büyük bir kitle suan bu oyunu sadece pvp için oynuyor yada action diyelim suna. Zaman ile Nebula nın kitlesi sabitlenecek. Yeni Eklenenler olmayacak. ve biticek. Ama biten sadece Locus Quann yada baska bir isim olucak Ultima Online Forever.

Yine Bence Suanda Onların Yaptıklarını Yapabilen Baska Shard Yok. Ama Elbet Olucak...[signature][hline]7/24 Fulltime Action 8x Full Gain Power Gaming Ultima Online Shard Sindarin

[Bu mesaj Tcpip tarafından 09 Ağustos 2004 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Neden Ölmesi Gerekiyor Daha İyi Bir Oyun Gelsin ve Tutulabilsin Diye mi Bence Gelecek Olan Oyun Direk Zaten Uo yu bıraktıramıyorsa Gelmesin.

Suan Bence Gene Free Server ları kurulabilen paralı bir oyun çıkarsa ve Hikaye-Oynanabilirlik üstünlüğü yapabilirse uo dan eser kalmaz.[signature][hline]7/24 Fulltime Action 8x Full Gain Power Gaming Ultima Online Shard Sindarin
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum türkiyede online gaming ne alemde biliyomusun ?
Uo oynayanların yaş ve kültür düzeyini biliyomusun ?
Bu kesimin önlerine çıkan her türlü online oyundan insanları soğuttuğunu biliyomusun ?
güzel[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılıklı Çekişmeye Gidiyor Olay Baggio Kızıcak şimcik.

Onlara Ne Verirsen Onu Oynuyorlar. Yönetim İyi ise Düzen Korunur. Soylediğim gibi gelecek oyundan beklediğim grafik değil oynanabilirlik-hikaye uyumu ve multi player platformlu bir oyundur.[signature][hline]7/24 Fulltime Action 8x Full Gain Power Gaming Ultima Online Shard Sindarin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bronx, 09 Ağustos 2004 13:38 tarihinde demiş ki:

anlamadan konuş işte, niye konuşmayasın ki di mi

bir zamanlar snn vardı, şimdi nebula var yarın başka bi yer olcak. nebula veya zebula olması önemli değil. trendler değişir.

demek isteniyo yukarda, sen nebula efsane mi hihihi diye gülüyosun küçük kızlar gibi, mesajımın altına girmiş, tövbe tövbe :p

Bana orada Nebulaya Efsane denmesi komik geldi.. Ve nerde ve ne zaman hangi şekilde nasıl güleceğimi sana soracak değilim..[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
''En saf ve en güzel aşkın,
Dudaklarında tutkunun öpücüğü vardır."
Sosyal ağlarda paylaş

valla nebula'nın efsane olduğunu kabul etmemek daha komik kanımca, nebula'yi beğenmemek başka bişey gerçekleri inkar etmek başka... ama istediğinde yorumu yapmakta serbestsin tabi.

bana sorma tabi nerede güleceğini, bende zaten gül/gülme gibi bi yorum getirmemişim.[signature][hline]*2Corbeau
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle birşey var;
osi'nin uo'nun orjinal ve gerçek kaynağı olsa da, oyunun orjinali orada oynanabiliyor olsada, türkiye'de, osi'de oynayan 300-500 kişi ile freeshardlarda oynayan binlercesi göz önüne getirildiğinde, türkiye için uo=osi kimse diyemez ki zaten.. uo=freeshardlar yani bariz bi şekilde. kurallar ne olursa olsun sosyal olarak ortada ne varsa onu kabullenmek gerekir.[signature][hline]*2Corbeau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...