Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say'a tehdit

Polyushka

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Sen daha iyisini yap sonra konuş demek getirilebilecek en şaçma eleştiri gerçekten. Ama Fazıl Say'a başarısız ya da kötü demek de objektif olmadığı için ya da klasik müzikten bir zerre anlamanlar adamlar tarafından söylendiği için (kabul edelim, Pati'de klasik müzikden ciddi olarak anlayan adam sayısı o kadar da çok değil) bir o kadar anlamsız.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Ne kadar iyi bir besteci olduğunu bilmeden "şu herife sanatçı demeyin" diyenler bile var.

Sanatçı demeyin dememin sebebi adamın bir besteci olması zaten, aynı anda çalacak onlarca enstrümana nota yazması. Kalkıp kendi halinde resim çizen herhangi bir adam da sanatçı olacağından burda bu cümlenin kurulmasındaki amaç adamın herhangi biri olmadığını vurgulamak zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bide sanatçı olup, başarılı olup bu başarısını kusturana kadar milletin gözüne sokmaya çalışanlara sempati duyamıyorum, o da var açıkcası.

Twitterda falan çok fena çılgın atıyor bazen, çok garip. Hani evet başarısı var söylüyo denilebilir ama, çok başarılı olup da mütevazi takılan çok da insan var. O yüzden fazıl antipatik o konuda da.

Bide dediğim gibi 2 kamera görünce de sapıtıyor.

Fazıl iyi de çevresi kötü deyip bitiriyorum sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

işte tam bir atanziyon hoor adam.
Polyushka said:

fazılın sana göre saçmalaması, işinin dışında bir durum. işi müzisyenlikk.

diğer örnekte prompter zaten işin içinde, yapılan basit bir konuşma

argüman ölümsüz

o mantığa göre de başbakanın işi konuşma yapmak değil. bayağı saçma olmuş bu.

ha bir de, fazıl bana göre saçmalamıyor, evrensel düzeyde saçmalıyor. dünyada tek canlı kendi kalsa gene saçmalıyor olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

konuşma yapmak, işinin bütünü değil tabi, ama bir parçası

sana göre evrensel düzeyde saçmalıyor, dünyada bir tek o kalsa bile saçmalıyor olabilir. bana göre saçmalamıyor. ki sonuçta medyaya verdiği röportajlar işinin bir parçası değil. ve buna bakılarak ''bu yaptığı da müzik mi yea'' diyebilmek için de gayet sığ olmak gerekir.

ayrıca fakat prompter olmadan yapılan saçmalama öznel bir durum değil, gayet nesnel, ortada bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...