Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emre Belözoğlu'yla sinema

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Şike soruşturmasıyla ilgili şöyle bi açıklamada bulunmuş:

"Tek bir gazeteye tam 18 dava açtığını ifade eden tecrübeli futbolcu, "Benim medyada tek bir gazeteye açtığım tam 18 dava var. Hakkımda neler neler yazdılar. Bir gazete eşimle ve arkadaşımla yürürken resmimi çekmiş. Altına 'rezervuar köpekleri' gibi yürüyorlar yazmış. Böyle birşey olur mu? Davalardan kazanacağım paraları hayır kurumlarına bağışlayacağım" diye konuştu."

Bu adam bu filmi izlediyse ne olıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

bence yanlışsınız
gayette filmi biliyor ve bana ve aileme gangster, mafya yakıştırması yaptılar manasında dava açmış olabilir, hemen hödük yaptınız milli takım kaptanını.

Geçen maçta da milli takıma kulüp olayını karıştırarak adamı ıslıklayan Gsliler, Emre penaltı yaptırıp golü atınca birden her nasılsa utanıp sus pus oldulardı malum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

Şike soruşturmasıyla ilgili şöyle bi açıklamada bulunmuş:

"Tek bir gazeteye tam 18 dava açtığını ifade eden tecrübeli futbolcu, "Benim medyada tek bir gazeteye açtığım tam 18 dava var. Hakkımda neler neler yazdılar. Bir gazete eşimle ve arkadaşımla yürürken resmimi çekmiş. Altına 'rezervuar köpekleri' gibi yürüyorlar yazmış. Böyle birşey olur mu? Davalardan kazanacağım paraları hayır kurumlarına bağışlayacağım" diye konuştu."

Bu adam bu filmi izlediyse ne olıyım.

abi emre dedigin adam şehreminde doğup büyümüş lisede serseri olarak takılan fakir ama gururlu bir ailenin çocugu nerden bilsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...