Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bayrağımızdaki Ay'da ABD Bayrağı Dikili Olması

Cin Ruhi

Öne çıkan mesajlar

"Cin Ruhi" said:

evet o yüzden kısır bir düşünce ama dillendirmekte fayda var diye düşündüm..

Fayda yok, ortaligi karistirmak var. Dusunce benim acimdan inanilmaz sacma fakat sana mantikli geldiginden daha mantikli bulacak super denyolari vatan millet sakarya moduna yetecek nitelikte.
Sosyal ağlarda paylaş

Eee bu konuda vatan millet sakarya moduna girseler noolcak ki? gidip indiricekler mi bayrağı:P

O diil de bence böyle karanlık yüzüne ufacık bayrak asmak filan çok hafif kalmış. Ben aya adam yollasam direkt dünyadan görünen tarafına öküz kadar bişey asardım. Hani öyle çıplak gözle görünmesine gerek yok ta dürbünle teleskopla filan baktın mı görülücek boyutlarda filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayrağında hilal bulunan bütün devletlerin, hilalin boyutuyla oranlı bir şekilde ve hilal şeklinde olmak üzere ayda toprak parçası sahibi oldukları iddiasında bulunmaları lazım ki bu sorun çözülsün.
Bu konuda uluslararası bir komisyon kurularak UN'e bağlanmalı. Bizim komisyona da konuyu ilk masaya yatıran kişi olduğundan OP getirilmeli tabii ki.
ABD ile diplomatik temas sağlansın ve bu konu masaya yatırılsın.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Eee bu konuda vatan millet sakarya moduna girseler noolcak ki? gidip indiricekler mi bayrağı:P

O diil de bence böyle karanlık yüzüne ufacık bayrak asmak filan çok hafif kalmış. Ben aya adam yollasam direkt dünyadan görünen tarafına öküz kadar bişey asardım. Hani öyle çıplak gözle görünmesine gerek yok ta dürbünle teleskopla filan baktın mı görülücek boyutlarda filan.

NEY? NEY? HANGİ Bİ SANİYE? NEY?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...